ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

23.10.2013, 13:22

22 жовтня у малій залі виконкому Комсомольської міської ради під головуванням міського голови С.А.Супруна пройшло засідання виконавчого комітету.

У ході засідання начальник служби у справах сім’ї та молоді Л.П.Василенко прокоментувала присутнім зміст ряду проектів рішень щодо здійснення правочинів відносно житла та майна малолітніх та неповнолітніх дітей, надання статусу «дитина, позбавлена батьківського піклування». Члени виконавчого комітету міської ради опрацювали та затвердили дані проекти рішень. 


Виконавчим комітетом Комсомольської міськради було розглянуто та позитивно вирішено питання про надання матеріальної допомоги на поховання.

Під час роботи засідання було встановлено тариф на послуги з утримання будинку та прибудинкової території ОСББ №8, внесено зміни до лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами та організаціями міста Комсомольська на 2013 рік, затверджених рішенням виконкому № 561від 25.12.2012.


Начальник відділу приватизації та обліку комунального майна С.А.Волокита доповіла присутнім питання, що стосуються надання в безоплатне користування нежитлових приміщень, іншого нерухомого майна.


Про питання ведення квартирного обліку, надання кімнат у гуртожитках, службових жилих приміщень у користування звітувала начальник житлового відділу І.О.Киричок.


Відповідно до порядку денного члени виконавчого комітету Комсомольської міськради заслухали інформацію управління архітектури та містобудування про присвоєння поштової адреси, облік об’єктів нерухомого майна, надали дозвіл на оформлення документів на збудовані гаражі.


На закінчення засідання прийнято рішення щодо нагородження ряду працівників соціальної сфери Комсомольська за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у реалізацію державної політики з питань соціального захисту населення міста та з нагоди Дня працівників соціальної сфери  Почесними грамотами виконкому Комсомольської міської ради.