СВЯТО СІМЕЙНИХ ЦІННОСТЕЙ

25.10.2013, 10:06

На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, спрямованих на поліпшення добробуту і якості життя громадян, було проведено зустріч першопрохідців міста із учнями 3-А класу ЗОШ №1, який очолює вчитель Кармазіна О.П., у стінах Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина».

У цей день, наповнений душевним теплом, у чудовому товаристві говорили про свято «Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Діти віддавали шану поколінню, що вистраждало під чорним крилом голодоморів, дитинство якого обпалило полум’я Великої Вітчизняної війни, яке збудувало місто-лебідь над річкою Дніпро, виростило чудових трударів-дітей, а тепер голублять онуків і правнуків.

Малеча поділилася своїми міркуваннями про рід, родину, тата й маму, бабусю, дідуся, про відносини у сім’ї, сімейні цінності. Дитячий виступ посіяв посмішки на обличчях, прорізаних зморшками. І за цю подаровану радість дорослі віддячили щирими оплесками.

«Життя хай ваші будуть світлими, а серця - щирими і привітними», - такі слова подяки висловили люди, які творили історію Комсомольська і самі нині стають історією нашого міста.

Культорганізатор ТЦСО «Калина»    Касьянова Л.Ш.