«ЖИТТЯ – ТЕАТР, А ЛЮДИ В НЬОМУ - АКТОРИ»

25.10.2013, 14:36

 

Враховуючи особливості людей мудрого віку, у територіальному центрі  «Калина» реалізуються форми роботи, що передбачають колективне обговорення людей літнього віку, обмін думками, поглядами, почуттями, дають можливість поспілкуватися, адаптуватися до швидкозмінного життя. Для літніх людей дуже важливе спілкування зі своїми однолітками, обговорення тем, які їх найбільше хвилюють. З цією метою було створено соціально-педагогічний клуб «Сенс життя», що працює на виконання соціальних ініціатив, завдань та доручень Президента України В.Ф.Януковича.

 

 

 

«Життя – театр, а люди в ньому - актори». Під такою назвою 24 жовтня в ТЦСО «Калина» відбулося чергове засідання соціально-педагогічного клубу «Сенс життя».

 

 

 

Група отримала графічні малюнки і визначення емоцій на папері, вони співвідносили емоції з графікою. Кожен по-своєму оцінив емоційний стан інших, а можливо побачив себе в різноманітних ролях в різних життєвих ситуаціях. О. Довженко зазначав: «Коли двоє дивляться на калюжу: один бачить бруд, а інший - зорі». Важливо, що присутні мали можливість отримати психологічну підтримку, інший досвід, а головне гарний настрій.

 

 

 

Кліменкова С.М.
соціальний працівник ТЦСО «Калина»