Корисне спілкування

28.10.2013, 12:00

Міська влада довіряє молоді, прислухається до її думки, враховує її прагнення і готова передати їй естафету своїх мрій і сподівань, адже саме від життєвої позиції та конкретних кроків активної молоді залежить майбутнє України.

Минулого тижня в малій залі міської ради відбулося  засідання членів Дитячої ради та Парламенту дітей. Захід організувала спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді міськвиконкому Тетяна ОМЕЛЬЧЕНКО. За доброю традицією, молодіжні лідери та активісти з великим інтересом знайомилися зі структурними підрозділами виконавчої влади та зацікавлено спілкувалися з заступником міського голови Н.Д.УГНІЧЕВОЮ.

Надія Дмитрівна курує питання соціально-гуманітарної сфери, у тому числі координує та контролює роботу відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Комсомольської міської ради, опікується реалізацією молодіжної політики в місті. Заступник очільника міста доступно розповіла підліткам про здійснення нею контролю та координаційної роботи з УПСЗН, відділом освіти, відділом культури і туризму, управлінням охорони здоров’я, відділом фізичної культури та спорту, відділом у справах сім’ї та молоді. Її діяльність також спрямована на взаємодію з Комсомольським  міськрайонним управлінням Головного управління Держепідемслужби, Управ-лінням ветеринарної медицини у м.Комсомольську, Управлінням Пенсійного фонду у м.Комсомольську, ЦСССДМ, Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві.

Крім того, Н.Д. Угнічева, як і всі заступники міського голови, очолює12 комісій. Рішення комісій є  рекомендаційними, але їх виконання є обов’язковим. Загалом, працювати у владі не так просто. Треба багато знати, вміти і мати велике бажання слугувати людям. Саме це намагалася донести до свідомості юних лідерів Надія Дмитрівна, яка працює на посаді заступника  міського голови ось уже майже два роки.

Таїсія ЛИМАНСЬКА.

Фото автора.