АПАРАТНА НАРАДА

29.10.2013, 09:28

Чергова апаратна нарада у міського голови С.А.Супруна пройшла 28 жовтня у великій залі виконкому Комсомольської міської ради.

 

24.10.2013 у Полтаві за участі голови ОДА О.В.Удовіченка відбулося розширене засідання колегії ОДА, регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування й регіональної дорадчої ради Національного конгресу місцевого самоврядування України в Полтавській області. Серед низки питань було розглянуто також питання «Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету області за 9 місяців 2013 року», де було зазначено, що Комсомольськ посів загальне 1-2 місце протягом вищевказаного періоду серед міст обласного значення, міста Полтава. У таких сферах, як «Інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність» і «Населення та ринок праці» Комсомольськ впевнено посіло 1 місце. За напрямком діяльності «Житлово-комунальне господарство», «Економічний розвиток», «Державні фінанси», «Рівень злочинності» місто займає лідерські позиції у регіоні.

 

У ході апаратної наради С.А.Супрун говорив про встановлення сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій у Комсомольську для населення на рівні січня 2013 року. Основним завданням, що ставить Президент України В.Ф.Янукович перед органами влади -  турбота про кожну людину, забезпечення добробуту кожної родини, недопущення зниження рівня життя населення. На виконання соціальної ініціативи Президента щодо підвищення рівня життя населення членами виконкому були переглянуті рішення щодо розрахунків складових тарифу на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій у частині відміни пільгового тарифу та зменшення розміру оплати даної послуги для населення шляхом збільшення розміру дотації з міського бюджету.

 

Очільником міста піднімалося також питання про рух автобусного транспорту по місту. Міський голова доручив начальнику УЖКГ П.Б.Василюку відповідно до звернень громадян розробити та надати пропозиції щодо організації кільцевого маршруту по місту, що буде зручний для мешканців Комсомольська.

 

За дорученням губернатора Полтавської області О.В.Удовіченка буде перевірено законність здійснення перевезень на міжміських і приміських маршрутах області. Сергій Андрійович доручив керівникам відповідних служб провести роботу у цьому напрямку та надати йому інформацію за результатами перевірки.

 

Комсомольською міською радою реалізується комплекс заходів по активізації ярмаркової діяльності, спрямованих на стабілізацію цінової ситуації у регіоні. З метою насичення споживчого ринку міста продуктами харчування від місцевих товаровиробників владою для проведення ярмарків «вихідного дня» організовано майданчик по вулиці Леніна, 91. Начальник відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку С.О.Золотова прозвітувала, що у Комсомольську роздрібні ціни на асортимент овочевої продукції, надані Полтавською ОДА, здебільшого відповідають рівню рекомендованих граничних цін реалізації сільськогосподарської продукції та продуктів харчування.

 

Підготовчі роботи по облаштуванню приміщення для функціонування центру надання адміністративних послуг у Комсомольську тривають.

 

С.А.Супрун цікавився станом справ по підготовці пункту обігріву для безпритульних громадян у період зимових холодів. Перший заступник міського голови Д.Г.Биков проінформував міського голову про виконання підготовчих робіт по організації такого пункту у Комсомольську. Пункт обігріву для безпритульних громадян у місті на період зимових холодів планується розташувати у районі пожежної частини.

 

Міський голова доручив своїм заступникам відпрацювати пропозиції щодо організації у Комсомольську дитячого будинку сімейного типу, надати свої пропозиції по створенню ОСББ, залученню інвестицій з метою фінансування проекту з реконструкції котельні у мікрорайоні №15.

 

До виконкому Комсомольської міської ради надійшли методичні рекомендації «Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування», відповідно до яких міським головою дано доручення юридичному відділу підготувати узагальнену інформацію та довести її до відома працівників виконавчого комітету.

 

Заступник міського голови Ю.М.Муха повідомив присутніх про підписання меморандуму у м. Львові, що відбулося  у рамках навчання по застосуванню Стандарту відкритості та прозорості державних закупівель для органів місцевого самоврядування України, який передбачає оприлюднення більш повної інформації про кожен етап проходження закупівлі з ініціативи органу місцевого самоврядування. Юрій Миколайович зазначив, що у Комсомольську є відповідні напрацювання і Львівська міська влада, дізнавшись про це, ініціювала обмін досвідом з даного питання.