Гарний подарунок

28.10.2013, 14:37

Останнім часом у нашому місті особлива увага приділяється покращенню матеріально-технічної бази закладів естетичного спрямування. Підтвердженням цього є черговий захід, який відбувся наприкінці минулого тижня, – урочисте відкриття оновленої концертної зали в  міській дитячій музичній школі (директор В.І. ПІСЛЯК).

На захід прибули міський голова С.А. СУПРУН та його заступники – Д.Г. БИКОВ і Н.Д. УГНІЧЕВА, начальник відділу культури і туризму І.І. ЗЕЛЕНСЬКА, очіль-ник Благодійного фонду «Полтавський ГЗК» В.Д. МІНЯЗЄВ, директор міської дитячої музичної школи В.І. Післяк, педагогічний та учнівський колективи закладу, батьки учнів та представники громадськості міста. Ошатна концертна зала ледве вміщувала всіх бажаючих побувати на святі тих, хто присвятив себе музиці. Почесну місію урочистої церемонії пере-різання стрічки виконали С.А. Супрун, В.Д. Мінязєв та В.І. Післяк (на фото вгорі).

Нарешті музична школа отримала сучасну красиву концертну залу, про яку педагогічний колектив мріяв не один десяток літ. Ремонтні роботи тривали півроку – від березня до вересня 2013 року. Їх профінансував Благодійний фонд «Полтавський ГЗК». Останній надав музичній школі благодійну допомогу у сумі 300 тис. грн. Тож директор закладу В.І. Післяк висловив щиру вдячність його засновникам – К.В. ЖЕВАГО і В.В. ЛОТОУСУ та очільнику – В.Д. МІНЯЗЄВУ. Володимир Іванович подякував міському голові С.А. Супруну за те, що в нашому місті відбувається процес оптимізації закладів естетичного спрямування, що міське керівництво виділило дитячій музичній школі примі-щення для 4-х класів. Заклад отримав додаткові можливості для створення необхідних умов щодо здійснення навчально-виховного процесу. За надання спонсорської допомоги учням, які беруть участь у конкурсах різного рівня, за сприяння покращенню матеріально-технічної бази закладу В.І.

Післяк вручив очільнику Благодійного фонду В.Д. Мінязєву Подяку педагогічного колективу музичної школи.З вітальним словом до присутніх звернувся очільник міста С.А. Супрун. Сергій Андрійович висловив щиросердну вдяч-ність усім, хто причетний до благородної справи, – ремонту та оздоблення концертної зали, та повідомив про свою ідею – збудувати в Комсомольську школу естетичного виховання.Перший керівник міста запевнив присутніх у тому, що міська влада й надалі дбатиме про підтримку та розвиток у місті закладів культури і побажав педагогам музичної школи творчих успіхів, наснаги й талановитих учнів. До його привітань приєдналися В.Д. Мінязєв та Н.Д. Угнічева.

Домінантою заходу став чарівний концерт педагогів та вихованців закладу (на фото внизу). Його відкрив талановитий юний музикант, неодноразовий учасник і переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів – Іван ШАВЛАЙ. Він виконав на трубі марш із опери Д. Верді «Аїда».


Таїсія ЛИМАНСЬКА.

Фото автора.