ТВОРЧИЙ ВЕЧІР ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ

30.10.2013, 15:36

Із плином часу велич подвигу солдатів і полководців, які визволили рідну землю від фашистської навали, лише набуває значущості.

 

Питання соціального захисту ветеранів війни, забезпечення належного рівня їх життя були й залишаються пріоритетами державної політики України. Відповідно до соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича у Комсомольську здійснюються заходи, спрямовані на забезпечення реалізації права ветеранів на соціальний захист та поліпшення їх здоров’я та самопочуття. Зокрема, зусилля працівників ТЦСО «Калина» спрямовані на забезпечення розв`язання соціально-побутових, соціально-медичних, матеріальних питань ветеранів, надання їм можливості подолати складні обставини і бути успішними у житті.

 

29 жовтня у територіальному центрі «Калина» відбулася творча зустріч «Вільна Україна» до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників. На відкритому засіданні Літературної студії прозвучали вірші її учасників Коцюбенко Р.Г., Дадіані Л.І., Табули В.Н., Гавриш Л.Д., Ненчиної Т.П., Кірєєвої Ірини на воєнну тему, які хвилювали і авторів, і всіх присутніх. Були прослухані аудіозаписи, переглянуті документальні фільми. Зоя Василівна Юрко запропонувала прослухати твори, записані на морально-етичну тему, тему любові до Батьківщини, до України. Зоєю Василівною був покладений на музику вірш Коцюбенко Р.Г. «Україно моя!», який пролунав із вуст авторів. Тема Великої Вітчизняної війни торкається кожного громадянина нашої держави, тому зачепила серця усіх присутніх.

 

Керівником літературної студії «Слово» за узгодженням її учасників  були підготовлені і надруковані у місцевих газетах «Комсомольськ. Weekend» та «Громадська думка» статті та поетичні твори на воєнну тематику. Вийшла друком книга А.Г.Гедерим-Прими «Во мне живут воспоминания...», готується черговий випуск поетичного альманаху «Мелодія серця», приуроченого до 70-ї річниці форсування Дніпра, 69-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників та 70-річчя визволення Києва.

 

 

Кліменкова С.М. - соціальний працівник,

Касьянова Л.Ш. – культорганізатор ТЦСО «Калина»