СВЯТО ІЗ СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ

31.10.2013, 13:52

Створення належних умов для забезпечення ветеранів війни соціальним правом, формування у суспільстві шанобливого ставлення до них є одним з основних завдань, визначених соціальними ініціативами Президента України Віктора Януковича.

У рамках реалізації ініціатив у даному напрямку у Комсомольську діє  територіальний центр соціального обслуговування «Калина». З нагоди 69-ї річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників, вшанування пам`яті усіх загиблих у роки Великої Вітчизняної війни 30 жовтня 2013 року відбулося засідання клубу «Ветеран» «Свято зі сльозами на очах». У заході взяли участь ветерани війни та праці, які на своїх плечах винесли тягар війни, хто в тилу своєю працею наближав розгром ворога, підіймав із руїн країну. Хвилиною мовчання було вшановано пам`ять загиблих у роки війни і тих, хто пішов від нас у мирний час. Перед нами приклад старшого покоління – людей, які гідно прожили своє життя, зберігши найцінніше – мир для рідної землі та власної родини.

«Кто сказал, что надо бросить
Песню на войне?
После боя сердце просит
Музыки вдвойне»…

        В. Лебедєв-Кумач

Пісня, дотепне слово завжди допомагало витримати випробування. Гурт «Осіннє золото» порадував своєю майстерністю присутніх у залі. У піснях йшлося про рідний край, батька і неньку, нелегку долю вдови, про вічні цінності: любов, відданість, дружбу.

 

Зустріч була наповнена душевним теплом, піснею, яка торкнулася найпотаємніших струн душі ветеранів, загартованих життєвими негараздами. Сивочолі ветерани відволіклися від буденності, накопичили позитивні емоції.

 

Кліменкова С.М. - соціальний працівник,
Касьянова Л.Ш. – культорганізатор ТЦСО «Калина»