ТЕПЛО ДИТЯЧИХ СЕРДЕЦЬ

31.10.2013, 15:40

30 жовтня 2013 року на чолі головного спеціаліста відділу у справах сім’ї та молоді Знахарєвої О.І. та спеціаліста І категорії  відділу у справах сім’ї та молоді Омельченко Т.С громадські об’єднання «Парламент дітей» та «Дитяча рада» відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей м.Комсомольська.

 

Директор реабілітаційного центру Карпєєва Т.А провела для гостей змістовну екскурсію по території закладу, детально розповіла про його функціонування та діяльність. Юні активісти Комсомольська уважно вислухали директора, поцікавилися проблемами та перспективами розвитку закладу. Незабаром між молоддю та працівниками центру зав’язався активний діалог про відповідальне батьківство, соціальне сирітство, насильство у сім’ї.

 

Наприкінці візиту представники об’єднань «Парламент дітей» та «Дитяча рада» мали приємну нагоду поспілкуватися із вихованцями центру. Діти із радістю здійснили спільну прогулянку на свіжому повітрі. Молоді люди  принесли із собою та подарували іграшки, зібрані в ході акції оголошеної серед навчальних закладів м. Комсомольська.

 

А головне, що учні та студенти подарували вихованцям Центру соціально-психологічної реабілітації дітей часточку щирого тепла, сердечної уваги, світлої надії на краще життя!