Привітання міського голови!

1.11.2013, 08:15

Шановні працівники соціальної сфери!

 

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників соціальної сфери!

 

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя й душевного тепла. Вашу чуйність і турботу відчувають широкі верстви населення і насамперед — пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені, багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

 

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи соціальні гарантії і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Ваша невтомна праця спрямована на виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича щодо широкого інформування громадськості про спектр соціальних послуг та можливості їх отримання.

 

Самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, щедрість душі винагороджуються подякою та пошаною сотень тисяч людей, яким ви допомагаєте долати труднощі, додаєте віри та впевненості у завтрашньому дні.

 

Впевнений, що ви і надалі з притаманними вам сумлінням і самовідданістю спрямовуватимете свої зусилля, професійні знання і великий практичний досвід для досягнення нової якості життя комсомольчан. 

Сердечно бажаю успіхів і натхнення у вашій відповідальній та благородній справі. Міцного здоров'я, щастя, добра і злагоди вам і вашим родинам. Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і повага.

 

З повагою міський голова С.А.Супрун.