ШЕФСЬКИЙ ФРЕГАТ «ГЕТЬМАН САГАЙДАЧНИЙ» ВКЛЮЧИВСЯ ДО БОРОТЬБИ ІЗ ПІРАТАМИ

5.11.2013, 15:38

Флагманський корабель «Гетьман Сагайдачний», що має тісні шефські зв’язки із Комсомольською міською радою, 24 вересня відправився із Севастополя у похід із метою участі в операції НАТО з протидії піратству на морі "Океанський щит" та операції Європейського Союзу "Аталанта" в районі Аденської затоки, Червоного моря та західної частини Індійського океану.

 

Фрегат прибув до басейна Індійського океану, екіпаж корабля вже приступив до виконання поставлених завдань і у Аденській затоці попередив напад піратів на цивільне судно "Manjin Cild".

 

Про це повідомляє прес-служба Міноборони. "При зближенні фрегату "Гетьман Сагайдачний" з судном "Manjin Cild" на дистанцію 35 кабельтових швидкісний плавзасіб припинив переслідування вищезазначеного судна та зник в просторах нічної Аденської затоки", - йдеться в повідомленні.

 

За інформацією МОУ, цивільне судно звернулося по допомогу до фрегату Військово-Морських Сил ЗСУ, який здійснював друге патрулювання в рамках операції НАТО з протидії піратству на морі "Океанський щит", у ніч 3 листопада, в 00.31. "Екіпаж корабля був готовий виконати поставлені завдання та надати допомогу цивільному судну. Це перша фактична операція національного контингенту в рамках протидії піратству в районі Африканського рогу", - зазначив командир фрегату "Гетьман Сагайдачний" капітан другого рангу Роман П'ятницький.

 

За матеріалами сайту expres.ua