СПОРТИВНИЙ СЕЗОН 2013 РОКУ КОМАНДИ З ВЕСЛУВАННЯ НА ЧОВНАХ «ДРАКОН» МІСТА КОМСОМОЛЬСЬКА «ДРАГОНКОМ» ВДАЛО ЗАКРИТО

6.11.2013, 13:52

19 жовтня у м. Києві пройшли Міжнародні змагання «Осінній марафон» «OCTOBER OPEN» з веслування на човнах «Дракон».

 

Організацією та проведенням Міжнародних змагання  - Осінній марафон «OCTOBER OPEN» з веслування на човнах «Дракон» безпосередньо займається Валерій Моргун – Президент Всеукраїнської федерації України з веслування на човнах «Дракон», який в свій час мешкав в місті Комсомольську, займався веслуванням на байдарках і каное, входив до складу збірної команди України, а також працював тренером-викладачем в ДЮСШ №3.

 

У змаганнях взяли участь 14 команд з різних куточків нашої держави, а також команда з Росії (м. Твер). Команда «Драгонком» (м. Комсомольськ) у класі «mixed»  на дистанції 12 км посіла четверте місце подолавши дистанцію за 57 хв.37с., а у класі «open» на цій же дистанції стала срібним призером (49 хв.01с.), залишивши позаду сильні команди України: «Західний вітер» (м. Ковель) до основний склад якої входять майстри спорту з веслування, «Збірна України 40+», «DBC KIEV» (м. Київ).

 

На «Осінньому марафоні» лише дві команди закрили всю програму змагань, виставивши екіпажі, як у класі «open» так і у класі «mixed» - це команда «Тамерлан» (Дніпропетровськ) та наша Комсомольська команда «Драгонком». Тож ці команди на даний час є найсильнішими в Україні і саме у цих містах відбувається найбільша популяризація і розвиток цього виду спорту.

 

Ці змагання сміливо можна вважати найвидовищними у спортивному сезоні 2013 року серед чемпіонатів з веслування на човнах «Дракон». Команди змагалися у екстремальній гонці на дистанції 12 км, незалежно від погодних умов. Якщо, зазвичай, старти на довгі дистанції даються гандикапом (один за одним), то на цих змаганнях старт був загальний для усіх човнів одночасно. В одному заїзді одночасно стартували близько 120 веслувальників. У 2013 році старти у човнах  класу «open» та  «mixed» на змаганні були надані окремо, бо кількість учасників збільшилася.  І це говорить про те, що веслування на човнах «Дракон» з кожним роком набирають все більшу популярність і значимість. У минулому році змагатися виявили бажання 11 команд, цього ж року їх було вже 15. Щоб потрапити у трійку призерів, спортсменам кожного року потрібно наполегливо тренуватися та ще більше вдосконалювати свою техніку.

 

Комсомольськ може пишатися прекрасними умовами для розвитку веслувального спорту. Тому команда «Драгонком» запрошує усіх бажаючих і небайдужих до здорового способу життя комсомольчан долучитися до тренувань.