Шановні керівники, робітники і ветерани ВАТ «Полтавський ГЗК»!

8.11.2013, 09:56

Щиро вітаю вас із значною історичною подією у житті комбінату - видобутком мільярдної тонни руди!

Сьогодні ВАТ «Полтавський ГЗК» не тільки надійно утримує лідерські позиції на світовому та вітчизняному ринках, а й успішно долає нові вагомі професійні вершини такого масштабу.

Такий трудовий успіх є можливим завдяки поєднанню високого професіоналізму управлінців, наполегливості та майстерності спеціалістів і робітників, тісній співпраці досвідчених представників старшого покоління та завзятої молоді комбінату.

Видобуток мільярдної тонни руди також визначне свято для усіх мешканців нашого міста, адже доля майже кожної комсомольської родини тісно пов’язана із гірничодобувною промисловістю. ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» - основне бюджетоутворююче підприємство міста, що забезпечує стабільний розвиток економіки Комсомольська, – наша гордість, наш надійний партнер! За підтримки комбінату успішно реалізуються численні проекти та програми розвитку міста, живе і процвітає Комсомольськ.

Я вдячний усім вам за сумлінну працю, мужність і цілеспрямованість, за віру у світле майбутнє нашого міста. Впевнений, що відданість справі, творча енергія, успіх і надалі будуть супроводжувати вас у нелегкій щоденній роботі. Зичу підприємству процвітання і нових трудових звершень, його трудівникам – міцного здоров’я, достатку і миру в кожен дім, родинного затишку!

 

З повагою міський голова С.А.Супрун