КРОК У НАПРЯМКУ СПРОЩЕННЯ ПРОЦЕДУРИ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

8.11.2013, 09:55

Учора Комсомольський міський голова С.А.Супрун взяв участь у розширеному засіданні обласного Комітету з економічних реформ, яке відбулося під головуванням губернатора Полтавської області О.В.Удовіченка у приміщенні Полтавської облдержадміністрації. 

О.В.Удовіченко прокоментував хід подій: «На виконання ініціатив, завдань та доручень Президента України В.Ф.Януковича на Полтавщині  активно проводиться робота по реформуванню системи надання адміністративних послуг, яка спрямована на задоволення інтересів споживачів таких послуг. Кабінетом Міністрів України буде затверджено перелік послуг, що буде надаватися центрами надання адміністративних послуг України. Наша задача – вирішити ряд організаційних питань, бути готовими приступити до роботи з 1 січня 2014 року. На сьогоднішній день, практично, у 4-х містах обласного підпорядкування такі центри функціонують, у 9-ти районах ЦНАП вже відкрили. Ми зібралися сьогодні, щоб зробити ще один крок у напрямку спрощення процедури надання адміністративних послуг - підписати Меморандум про взаємне співробітництво у даній сфері». 

Меморандум підписано між Головою Полтавської облдержадміністрації, міськими головами міст Полтава, Кременчук, Комсомольськ, Лубни, Миргород та суб’єктами надання адміністративних послуг УДМСУ у Полтавській області, Головним управлінням юстиції у Полтавській області, Головним управлінням Держземагенства у Полтавській області, Інспекцією ДАБК у Полтавській області, Головним управлінням Пенсійного фонду в Полтавській області, Полтавським обласним центром зайнятості, Полтавським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та ДП «Полтавстандартметрологія». 

Документ покликаний забезпечити прозорість надання адміністративних послуг та спростити процедуру, створити зручні та доступні умови для отримання адміністративних послуг громадянами та суб’єктами господарювання. Меморандум передбачає можливість здійснювати надання власних послуг в ЦНАП області на основі узгоджених рішень, у разі відсутності затвердженого переліку адміністративних послуг органів виконавчої влади на державному рівні. 

У Комсомольську робота по організації центру надання адміністративних послуг ведеться давно.  На 36 сесії Комсомольської міської ради затверджено Положення про центр надання адміністративних послуг Комсомольської міської ради Полтавської області, Положення про відділ дозвільних процедур та адміністративних послуг виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області, регламент роботи центру надання адміністративних послуг, визначено тимчасовий перелік адміністративний послуг у кількості 45 найменувань, які буде надавати центр адмінпослуг у Комсомольську. Наразі послуги у місті надаються на базі Дозвільного центру. З міського бюджету для облаштування приміщення, яке буде відповідати вимогам чинного законодавства, виділено кошти у сумі 80 тис. грн. проведено роботу у напрямку посилення кадрової політики центру.