МИ – ДІТИ ОДНІЄЇ ЗЕМЛІ

8.11.2013, 14:44

На виконання ініціатив та завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин у комунальному позашкільному спеціалізованому мистецькому навчальному закладі «Дитяча художня школа Комсомольської міської ради» з 4 по 10 листопада 2013 року проведено конкурс дитячих малюнків «Ми – діти однієї Землі».

Метою конкурсу є державна підтримка обдарованих дітей, розвиток їх інтелектуальних та творчих здібностей, виховання у підростаючого покоління любові до своєї країни, поваги, толерантності, шанобливого ставлення до культурних надбань українців і людей інших національностей, популяризація народної творчості, кращих зразків художнього мистецтва, культури та мови.

У конкурсі взяли участь вихованці художньої школи двох вікових категорій – 8-10 років та 11-14 років. Конкурс проводився у номінаціях: декоративно-прикладне мистецтво, образотворче мистецтво, комп’ютерний дизайн. Подані роботи журі оцінювали за критеріями: художній рівень та індивідуальність виконання, відповідність народним традиціям, композиційна досконалість роботи, повнота розкриття теми, відображення національного колориту, багатство індивідуальних творчих прийомів, якість оформлення роботи.

У складі журі були О.М.Чередніченко - директор художньої школи і голова журі, члени журі: М.М.Сидорчук - головний спеціаліст відділу культури і туризму, Т.С.Іноземцева, І.М.Черниш – викладачі художньої школи.

За підсумками конкурсу у першій віковій категорії І місце здобула Єва Лозенко, ІІ місце – Дар’я Тимощук, ІІІ місце розділили між собою Марина Голдун та Анна Курінна. У другій віковій категорії І місце отримала Анастасія Іонаш, ІІ місце – Вікторія Осірна, ІІІ місце – Анастасія Мартиненко. Приз глядацьких симпатій було присуджено Дар’ї Мурашко та Марії Гончаренко.

Переможці конкурсу отримали грамоти та солодкі подарунки.

Ознайомитися із роботами юних митців можна у фойє художньої школи, де протягом листопада буде проходити виставка конкурсних робіт та проводитимуться тематичні відеоуроки. Запрошуємо комсомольчан долучитися до мистецтва!

Директор художньої школи

О.М.Чередніченко