ДЕПУТАТИ ПРОАНАЛІЗУВАЛИ ВИДАТКИ З МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

11.11.2013, 11:02

8 листопада 2013 року у малій залі виконкому Комсомольської міськради під головуванням О.М.Лисенка відбулося засідання постійної комісії з питань  економічної політики, бюджету та  фінансів. 

Члени комісії розглянули звіт начальника міського фінансового управління В.І.Баландіної про виконання міського бюджету за 9 місяців 2013 року. Валентина Іванівна повідомила, що бюджет по доходах за звітний період виконано на 105,4%. Основними джерелами податкових надходжень до загального фонду міського бюджету є податок на доходи фізичних осіб, плата за землю, офіційні трансферти. Найбільшим платником податків являється ВАТ«Полтавський ГЗК», який перерахував до міського бюджету близько 50% надходжень від податку з доходів фізичних осіб, 90% надходжень від плати за землю. Міський бюджет по видатках за даний період виконано на 72,8%. Заборгованість по заробітній платі у бюджетних установах відсутня. Депутати міськради також уважно заслухали пропозиції міського фінансового управління стосовно змін до показників міського бюджету на 2013 рік, погодили відповідні проекти рішень та запропонували винести на розгляд сесії міської ради.  

За ініціативи голови постійної комісії з питань економічної політики, бюджету та  фінансів О.М.Лисенка на засіданні було детально розглянуто напрямки та обсяги використання бюджетних коштів самостійних управлінь та відділів  виконкому міської ради у 2013 році.

 Під час обговорення бюджетних витрат управління житлово-комунального господарства голова постійної комісії звернувся до його начальника П.Б.Василюка із проханням підготувати пропозиції щодо впровадження заходів по зменшенню фінансового навантаження на міський бюджет, застосуванню енергозберігаючих технологій у реалізації інвестиційних проектів.

Ковпак Юрій Васильович, начальник УОЗ, прокоментував стан фінансування закладів охорони здоров’я відповідно до кошторисів за 9 місяців 2013 року. Олександр Миколайович доручив управлінню охорони здоров’я підготувати пропозиції щодо зменшення витрат використання бюджетних коштів у 2014 році.   

Члени постійної комісії слухали інформацію про напрямки та обсяги використання бюджетних коштів управлінням праці та соціального захисту населення, міським відділом освіти, відділом з фізичної культури і спорту, службою у справах дітей, міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінням архітектури і містобудування у 2013 році.

В.о. начальника відділу культури і туризму М.М.Сидорчук надала до розгляду депутатам Комсомольської міськради кошторис використання бюджетних коштів відділом культури і туризму, що стосується проведення святкових заходів у місті за 9 місяців 2013 року.

Про витрати з міського бюджету на реалізацію молодіжної та сімейної політики у м.Комсомольську інформувала  Знахарєва Оксана Іванівна – в.о. начальника відділу у справах сім’ї та молоді.

Членами постійної комісії з питань  економічної політики, бюджету та  фінансів у ході засідання було детально проаналізовано видатки з міського бюджету, керівники управлінь та відділів виконкому Комсомольської міської ради отримали доручення попрацювати над підготовкою пропозицій щодо зменшення фінансового навантаження на міський бюджет у 2014 році.