У КОМСОМОЛЬСЬКУ ВІДКРИТО ПАМ’ЯТНИЙ ЗНАК

11.11.2013, 11:11

26 жовтня 2013 року – особливий святковий день для працівників ВАТ «Полтавський ГЗК» та комсомольчан в цілому. Трудовим колективом комбінату здобуто чергову перемогу – видобуто першу мільярдну тонну руди! З нагоди такої значимої події 8 листопада у Комсомольську відбулися урочистості.

На честь видобутку ювілейного мільярду тонн руди у місті відкрито пам’ятний знак «Перша мільярдна тонна руди». Взяти участь у святковому мітингу на честь відкриття пам’ятника прийшли голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, міський голова С.А.Супрун, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, Почесний громадянин м. Комсомольська В.Ф.Бадагов, голова союзу першозасновників комбінату А.М.Антонець, ветеран комбінату Е.К.Рейзер, колишній керівник Дніпровського рудоуправління Є.І.Шестаков, голова союзу першопрохідців «Полтавська магнітка» В.М.Лісняк,  працівники, ветерани комбінату, громада міста, представники ЗМІ.

Голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус привітав присутніх із значною подією у житті комбінату, подякував працівникам за відданість, професіоналізм. Віктор Вікторович зазначив, що видобуток першої мільярдної тонни руди – важливий етап у розвитку підприємства і компанії Ferrexpo. Колектив комбінату цілеспрямовано та наполегливо йшов до цього більше 50 років. Сьогоднішній успіх можливий завдяки самовідданій праці декількох поколінь гірників: тих, хто здійснили перший вибух на місці майбутнього кар’єру, підняли перший ківш породи, хто розвивав і удосконалював підприємство, збільшував його виробничі потужності, впроваджував передові технології, покращував якість продукції,  виводив комбінат на нові ринки, хто ефективно та сумлінно працює сьогодні на гірничо-збагачувальному комбінаті, примножує його славу та надбання. «Нехай видобута сьогодні мільярдна тонна руди стане точкою відліку для нових успіхів та перемог Полтавського ГЗК,» - висловив побажання очільник комбінату.

Щирі слова вітання, подяка за активну участь у соціально-економічному розвитку Комсомольська, за підтримку територіальної громади, яка дає комсомольчанам підстави упевнено дивитися у завтрашній день, пролунали з вуст міського голови С.А.Супруна. Сергій Андрійович підкреслив: «Видобуток мільярдної тонни руди це – свято трудових успіхів всього колективу Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, нагода сказати слова вдячності людям, які своєю наполегливістю і професійною майстерністю багатство земних надр роблять надбанням територіальної громади. Така перемога можлива завдяки поєднанню високого професіоналізму та далекоглядності людей, які стоять у штурвала, наполегливості та майстерності спеціалістів і робітників, тісній співпраці досвідчених представників старшого покоління та завзятої молоді комбінату». Голова міста побажав підприємству процвітання і нових трудових звершень, його трудівникам – міцного здоров’я, достатку і миру в кожен дім, родинного затишку.

Почесних гостей було запрошено до мікрофону, з їх вуст злітали теплі спогади, душевні слова привітань, урочисті патріотичні вірші про гірників, побажання комбінату розвиватися і процвітати, трудовому колективу жити у мирі й злагоді.

Після урочистого відкриття пам’ятного знаку «Перша мільярдна тонна руди» у сквері Першопрохідців присутніх пригощали традиційною козацькою кашею.