«Учитель року – 2014»

11.11.2013, 14:51

Цьогоріч міський тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» проходив у ЗОШ №2. Нинішнє свято педагогічної майстерності, метою якого є підвищення її престижності, сприяння творчим педагогічним пошукам, удосконалення фахової майстерності вчителів та поширення перспективного педагогічного досвіду, мало певні новації.

Зокрема, серед його номінацій – «Початкові класи», «Світова література», «Географія», «Трудове навчання» –  з’явилася нова – «Директор школи».  А серед традиційних конкурсних завдань – «Конкурсний урок», «Презентація досвіду», «Майстер-клас» –  вперше введено «Самопрезентацію». Тобто самопредставлення у довільній формі. Цього року це завдання не оцінювалося, але від того не стало менш важливим, бо саме воно формувало перше враження про конкурсанта, його особистісні якості, креативність.

Власне конкурс проходив п’ятого та шостого листопада, а сьомого листопада відбулося його урочисте завершення та нагородження переможців. Теплоти та святковості дійству додали не лише вітання голови журі, начальника міськво І.В. ШошиноЇ, голови профспілкового комітету працівників освіти С.С. ВАСИЛЕНКО та інших педагогів, а й розповіді про конкурсантів їхніх рідних та колег, що оригінально були представлені у формі «телепередачі» «Світське життя» з Катериною Осадчою, роль якої виконувала одна зі старшокласниць.

Переможцями міського туру конкурсу «Учитель року – 2014» компетентне журі визнало:

l у номінації «Директор школи» –  Наталію Анатоліївну ТЯГАЙ, директора ЗОШ №1; у номінації «Молодші класи» –  Світлану Олександрівну БРАТАШ, вчителя ЗОШ №2; у номінації «Світова література» –  Ірину Леонідівну ЗАМКОВУ, вчителя НВЦ; у номінації «Географія» –  Марину Володимирівну БОГДАНОВУ-ПОРТЯНУ, вчителя НВК; у номінації «Трудове навчання» –  Юлію Миколаївну ШАХМАН, вчителя ЗОШ №1. Їх нагороджено пам’ятними знаками «Золота гілка педагогічної майстерності».

Відзнаками «Срібна гілка педагогічної майстерності» нагороджені: у номінації «Початкові класи» –  вчитель гімназії Світлана Леонідівна ЛУК’ЯНЕНКО та вчитель ЗОШ №6 Яна Юріївна ФОКТ; у номінації «Географія» –  Інна В’ячеславівна ЩЕРБАЧЕНКО.

Усім переможцям конкурсу також були вручені чеки на грошові винагороди, грамоти від міського відділу освіти та подарунки від профспілкового комітету.

Тетяна ТЕРЕН.

Фото автора.