АПАРАТНА НАРАДА У МІСЬКОГО ГОЛОВИ С.А.СУПРУНА

12.11.2013, 08:19

 

Чергова апаратна нарада у міського голови С.А.Супруна відбулася у понеділок 11 листопада за участі заступників міського голови, керівників структурних підрозділів виконкому Комсомольської міської ради Полтавської області, організацій, установ міста.

 

Міський голова зупинив свою увагу на основних подіях двох останніх тижнів. Минулого тижня у Полтавській облдержадміністрації на розширеному засіданні обласного Комітету з економічних реформ, яке відбулося під головуванням губернатора Полтавської області О.В.Удовіченка, було підписано Меморандум про взаємне співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг.

 С.А.Супрун повідомив, що документ підписано суб’єктами надання адміністративних послуг, міськими головами Полтавщини та головою Полтавської обласної державної адміністрації Удовіченко Олександром Васильовичем. Меморандум засвідчує зобов’язання сторін створити для споживача адміністративних послуг ефективний механізм доступу до них, шляхом надання адміністративних послуг суб’єктів надання адміністративних послуг через Центри надання адміністративних послуг та визначити засади надання адміністративних послуг в Полтавській області на основі узгоджених рішень.

 

Сергій Андрійович зазначив, що сьогодні завдяки стабільній роботі основного бюджетоутворюючого підприємства ВАТ «Полтавський ГЗК» Комсомольську вдається наповнювати міський бюджет та підтримувати розвиток економіки на високому рівні, підвищувати соціальні стандарти відповідно до ініціатив, доручень та  завдань Президента України В.Ф.Януковича. Завдяки підтримці комбінату успішно реалізуються численні проекти та програми розвитку міста, живе і процвітає Комсомольськ. Зокрема, нещодавно місто взяло участь у конкурсі серед міст найкращого благоустрою та охорони громадського порядку по Україні та, вже вкотре, посіло 1 місце у категорії міст з чисельністю населення від 50-100 тис. осіб.

 

Сергій Андрійович повідомив про надходження на рахунок Комсомольської міської ради субвенції з державного бюджету у загальній сумі коштів 1,1 млн. грн. на соціально-економічний розвиток міста. Кошти будуть направлені на погашення кредиторської заборгованості по роботам з реконструкції відділення реанімації Комсомольської міської ради.

 

Перший заступник міського голови Д.Г.Биков проінформував про роботу, проведену у напрямку організації дитячого будинку сімейного типу у Комсомольську. Під зазначені цілі у ІІ-ій  черзі будівництва житлового будинку по вулиці Добровольського, 97 інвестором ТОВ «Єристівський ГЗК» заплановано передачу у комунальну власність двох квартир.

 

Міський голова розглянув хід виконання протокольних доручень, даних керівникам структурних підрозділів за наслідками проведення попередньої апаратної наради.