ГРОМАДСЬКА РАДА ДІЄ

13.11.2013, 08:48

12 листопада  2013 року  у малій залі виконкому під  головуванням  голови  громадсько ї ради  при Комсомольській міськраді Вінівітіна Д.В відбулося чергове засідання громадської ради.  Участь у засіданні взяли секретар Комсомольської міськради  Калашнік С.О., завідувач сектору з інформаційної та внутрішньої політики  Шеремет С.О., голови  комітетів, представники ЗМІ.

Діяльність ради у Комсомольську спрямована на реалізацію завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики. У ході обговорення цього питання С.О.Калашнік говорила про визначну роль громадськості у реалізації політики держави на місцях. Світлана Олександрівна повідомила: 25 червня 2013 року Указом Президента України № 342 затверджено План заходів щодо реалізації у 2013 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, з метою забезпечення дальшої її реалізації. Стратегія державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні була затверджена Указом Президента України від 24 березня 2012 року № 212 «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації». Відповідно до Стратегії метою державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні є створення більш сприятливих умов для задоволення інтересів, захист прав і свобод людини і громадянина, подальше становлення громадянського суспільства на засадах безпосередньої, представницької демократії, широкого впровадження форм демократії участі, самореалізації та самоорганізації громадян.

У ході засідання присутні розглянули два проекти Положення про роботу комісій громадської ради. Вирішили проекти Положення доопрацювати у комітетах , винести їх на розгляд на наступне засідання ради.

Слухали доповідь голови громадського об’єднання «Міська міліція» Хряпу С.О. про реалізацію державної політики у сфері профілактики правопорушень у м. Комсомольську у 2013 році. Сергій Олександрович також підняв питання про цілодобову торгівлю слабоалкогольними напоями у декількох торгових точках поблизу навчальних закладів. Інформацію про хід виконання профілактичних заходів по запобіганню злочинності і правопорушень присутніми взято до відома. Голова громадської ради доручив головам комітетів обговорити проблему у комітетах, надати свої пропозиції по організації відповідних заходів по її усуненню.

Голова громадської ради при Комсомольській міськраді Вінівітін Д.В. прокоментував результати обговорення організації хоспісної та паліативної допомоги у м. Комсомольську на депутатських слуханнях, що відбулися 8 жовтня 2013 року у виконавчому комітеті Комсомольської міськради Полтавської області. Було вирішено повернутися до розгляду питання створення закладу паліативної та хоспісної допомоги у Комсомольську після отримання детальних розрахунків щодо вартості реконструкції об’єкту, витрат на утримання персоналу та пацієнтів.

Наступне засідання громадської ради запланували на 23.01.2014р.