ЮНІ ПОЛІТИКИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ ІЗ СИСТЕМОЮ УПРАВЛІННЯ ОРГАНОМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

14.11.2013, 13:33

Молодіжний проект відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Комсомольської міської ради «Дитяча рада та Парламент дітей м. Комсомольська» започаткований у 2005 році та спрямований на залучення підлітків та молоді до процесів прийняття рішень, які стосуються молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні.

Кожні 4-5 років відбувається приємна і водночас сумна подія – досвідчені і активні члени молодіжних громадських об’єднань закінчують школу та продовжують навчання за межами міста і вже здійснюють громадську діяльність у вищих навчальних закладах Харкова, Києва, Дніпропетровська та Полтави. На їх місце приходять діти та підлітки 10-15 років, які мають потребу брати участь у житті територіальної громади, реально впливати на прийняття рішень стосовно дітей та молоді, віддавати частку свого серця для змін на краще у рідному Комсомольську.

 Але досвід набувається з часом, тому першими кроками  для юних політиків є знайомство з системою управління органом місцевого самоврядування, керівниками міста та начальниками управлінь на відділів виконкому Комсомольської міської ради.  Цей етап формування майбутнього активного молодіжного ядра міста дає їм абсолютне уявлення про механізми  управління громадою, рівень відповідальності посадових осіб та обсяги роботи керівників міста та відповідних структурних підрозділів.

У жовтні-листопаді відбулися зустрічі з міським головою Супруном С.А., першим заступником міського голови Биковим Д.Г., заступником міського голови Угнічевою Н.Д. Члени Дитячої ради та Парламенту дітей відвідали Центр психологічної реабілітації дітей і провели багато часу з дітьми, які там перебувають.     

13 листопада 2013 року у малому залі виконкому відбулося чергове  засідання дитячих та підліткових  громадських об’єднань - Дитячої  ради та Парламенту дітей м. Комсомольська, на яке завітали керівники структурних підрозділів виконкому Комсомольської міської ради та познайомили дітей та підлітків з роботою тих управлінь та відділів, які вони очолюють. Діти із цікавістю слухали про роботу освітянської галузі, медицини, спорту,  культури, соціального захисту сім’ї, дітей та молоді. Гостями були: Щербина Лілія Олександрівна, методист міського методичного кабінету міського відділу освіти; Дуднік Віктор Олексійович, заступник начальника управління охорони здоров’я; Чернявська Світлана Петрівна, начальник управління праці та соціального захисту населення; Бабич Лідія Василівна, директор Територіального центру соціального обслуговування «Калина»; Василенко Лариса Павлівна, начальник служби у справах дітей; Якименко Людмила Іванівна, начальник відділу соціальної роботи Комсомольського міського Центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді; Сидорчук Марина Михайлівна, головний спеціаліст з питань культури відділу культури і туризму; Подрєзан Віктор Володимирович, начальник відділу фізичної культури і спорту.

Члени Дитячої ради та Парламенту дітей отримали запрошення ознайомитися із роботою структурних підрозділів безпосередньо на місцях, отримали буклети і щирі побажання плідної співпраці на найближчі роки з органом місцевого самоврядування та успіхів у служінні територіальній громаді м. Комсомольська.

 

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Оробченко Т.В.