ГІМНАЗІЯ ПРИЙМАЄ ВІТАННЯ ІЗ ЮВІЛЕЄМ

15.11.2013, 17:01

Свій 40-річний ювілей гімназія ім. В.О. Нижниченка відзначила святковим концертом, на який прийшло чимало гостей, серед яких були: заступник голови-керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко, Комсомольський міський голова Сергій Супрун, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, заступник міського голови Надія Угнічева, представники міського відділу освіти, керівники педагогічних навчальних закладів Кременчука, Полтави, Києва, навчальних та позашкільних закладів міста, вчителі-ветерани, батьки, випускники та багато інших. 

Почесний гість з Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко у вітальному слові відмітив, що педагогічний колектив закладу - це досвідчені вчителі, які успішно вирішуються на місцях завдання Президента України В.Ф.Януковича щодо всебічного розвитку кожної дитини, впроваджують соціальні ініціативи «Діти – майбутнє України», побажав усім міцного здоров’я, добробуту, родинного тепла.   

Міський голова Сергій Супрун від імені виконавчого комітету та Комсомольської міської ради привітав ювілярів із святом, підкреслив, що навчальний заклад завжди був і залишається осередком освіти, культури, інновацій у навчанні і вихованні дітей у місті Комсомольську. За 40 років щоденної кропіткої роботи колектив гімназії відкрив широку дорогу у життя багатьом поколінням щирих і працьовитих людей, справжніх патріотів своєї країни і рідного міста. З вуст очільника міста прозвучали слова глибокої вдячності за терпіння, мудрість і віру в здібності й таланти виплеканих учнів, за частинку душі, яку педагоги віддають вихованцям. Сергій Андрійович побажав вчителям бути здоровими, щасливими, закоханими у свою професію, не розгубити високий дар - віддавати своє серце іншим, і жодного разу не розчаруватися у своєму життєвому виборі, а гімназистам - порозуміння і згуртованості, високих результатів у навчанні, через які пролягає шлях до кращого майбутнього. 

Відвідали урочистості з нагоди ювілею колишні директори, разом на сцені вони привітали колег, учнів, батьків із великим родинним святом. Директор гімназії Лідія Полобок говорила про досягнення й успіхи гімназії, задачі та плани на майбутнє: «Місія гімназії полягає у тому, щоб створити умови для розвитку учнів з урахуванням їх можливостей, пізнавальних інтересів і схильностей. Освіта, яку одержують гімназисти, повинна забезпечити їх самореалізацію сьогодні й у майбутньому». 

Привітати іменинників від імені засновників Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» народного депутата України Костянтина Жеваго, голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса на свято завітав начальник відділу підбору персоналу та внутрішніх комунікацій ВАТ «Полтавський ГЗК» Руслан Клименко. Давні дружні зв’язки поєднують колектив гімназії із благодійниками міста. Тільки протягом 2011-2013 років завдяки фінансовій підтримці Благодійного фонду побудовано сучасний спортивний комплекс, облаштовано кабінет олімпійської слави, значні кошти було виділено на капітальний ремонт басейну «Нептун». 

Під час святкового заходу не змовкали гучні оплески, теплі слова вітання, щирі побажання. Окрім привітань гості дарували ювіляру подарунки, квіти, художні номери, а найкращих працівників педагогічного колективу гімназії нагородили почесними грамотами та подяками. А наприкінці концертної програми, як і годиться у день народження, на сцену винесли торт із свічками, запустили різнокольоровий кульковий дощ.