СЕСІЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

19.11.2013, 14:28

19 листопада у великій залі виконкому під головуванням міського голови С.А.Супруна пройшла 38 сесія Комсомольської міської ради.

У ході засідання депутати міської ради затвердили звіт міського фінансового управління про виконання міського бюджету за 9 місяців 2013 року, внесли зміни до показників міського бюджету на 2013 рік.

Депутати міської ради опрацювали та підтримали проекти рішень щодо змін до програми «Благоустрій міста», переліку заходів, видатки на які у 2013 році планувалося проводити за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища, затвердили заходи по виконанню програми «Капітальний ремонт житлового фонду міста Комсомольська на 2013 рік», внесли доповнення до Програми приватизації об’єктів комунальної власності, Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою на 2013 рік.

Начальник відділу приватизації та обліку комунального майна С.А.Волокита прокоментувала зміст проекту рішення про відчуження майна шляхом його дарування, яке перебуває на балансі міського управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Комсомольської міської ради, об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку №8 і №9 пластикових контейнерів для сміття.

У ході роботи було затверджено заходи щодо мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів посадових осіб місцевого самоврядування, осіб, уповноважених на виконання організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків, комунальних підприємств, установ, організацій та закладів Комсомольської міської ради Полтавської області та врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення.

З метою забезпечення контролю за використанням та охороною земель територіальної громади депутати міськради заслухали доповідь начальника юридичного відділу О.П.Таран про Тимчасове положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель територіальної громади міста Комсомольська Полтавської області. Міська рада затвердила форму акта обстеження стану та дотримання умов використання земельної ділянки, вимоги комісії з самоврядного контролю за використанням та охороною земель.

Опрацьовано та затверджено 14 проектів рішень, які стосуються питань поновлення прав користування земельними ділянками, 21 проект рішень, наданих до розгляду управлінням архітектури і містобудування.