ГРОМАДСЬКІ ОБ’ЄДНАННЯ ДІТЕЙ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ З РОБОТОЮ УПРАВЛІНЬ ВИКОНКОМУ

21.11.2013, 11:45

20 листопада 2013 року у малій залі виконкому відбулося чергове засідання громадських об’єднань «Парламент дітей» та «Дитяча рада» під керівництвом головного спеціаліста відділу у справах сім’ї і молоді

Знахарєвої О.І., спеціаліста Омельченко Т.С., на якому діти продовжили своє знайомство з діяльністю управлінь виконавчого комітету Комсомольської міської ради. Захід проходив у рамках системної підготовки молодіжних лідерів за підримки міського голови С.А.Супруна.

 

Як зазначив Сергій Андрійович: «Міська влада спрямовує свою діяльність на виконання нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України», а тому дає можливість молоді вчитися керувати містом, бути його господарями, працювати на благо територіальної громади, залучає її як рівноправного партнера до процесу прийняття рішень, поважає думку молодої людини.Влада через підтримку молодіжної ініціативи сприяє формуванню майбутнього кадрового потенціалу управління громадою».

У ході засідання представники усіх навчальних закладів міста відвідали управління житлово-комунального господарства, управління архітектури і містобудування.

Дітей зустрічали начальник управління житлово-комунального господарства Василюк П.Б. і начальник управління архітектури і містобудування Кириченко Л.В.

 З великим задоволенням прийняли членів дитячих об’єднань працівники підрозділів. Петро Борисович і Людмила Віталіївна провели екскурсію по відділах управлінь, розповідаючи про їх діяльність. Під час розмови з представниками підрозділів діти мали можливість задавати питання, які їх цікавили. Члени дитячих об’єднань зацікавлено слухали розповіді й  дуже були задоволені знайомству.