Шановна громадо!

22.11.2013, 09:54

З метою гідного вшанування пам’яті мільйонів безвинно загиблих співвітчизників Президент України В.Ф.Янукович підписав Указ від 19 серпня 2013 року № 430/2013 «Про заходи у зв’язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932—1933 років в Україні», на виконання якого 23 листопада оголошено Днем пам'яті жертв Голодомору.

 Ця трагічна сторінка залишається незагоєною раною в історії нашого народу. Моторошно перечитувати свідчення і спогади тих, хто зміг вижити й донести до нас пам'ять про жертви Голодомору та правду про той жах, який вони пережили. Нині перед усім українським суспільством стоїть завдання глибокого осмислення масштабів трагедії, гідного вшанування пам'яті про мільйони наших співвітчизників. Лише така позиція – позиція пам'яті і вшанування жертв – гарантує неможливість повторення подібних трагедій у майбутньому.

Тож закликаю усіх комсомольчан приєднатися до світової громадськості, вшанувати вічну і світлу пам'ять мільйонів людей, які загинули. Засвітимо ж разом свічки в пам'ять про жертви Голодомору.

 

Міський голова С.А.Супрун