ПОЗАШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ КОМСОМОЛЬСЬКА

25.11.2013, 11:10

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», завдань щодо перших результатів забезпечення у регіонах збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів заступник міського голови Н.Д.Угнічева обговорила з адміністрацією комунальних позашкільних спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Дитяча художня школа Комсомольської міської ради» й «Дитяча  музична  школа  Комсомольської  міської  ради»  можливість відкриття додаткових класів у зв’язку із збільшенням контингенту учнів.

Як зазначила директор ПСМНЗ О.М.Чередніченко: «На сьогоднішній день у нашому закладі затверджений контингент складає 112 учнів (14 класів), а навчається – 175 учнів. Але у зв’язку із обмеженим бюджетним фінансуванням відкриття додаткових класів (більше 14) в нашій школі неможливе. Тому у цьому навчальному році, було набрано один нульовий та три перших класи із збільшеною кількістю учнів у класах».

З метою розширення спеціалізації в художній школі з цього навчального року в програму предметів «Скульптура» та «Предмет за вибором» включено навчання різноманітним сучасним технікам та використання у творчій роботі незвичайних матеріалів, що сприяє всебічному розвитку творчої особистості та витонченого естетичного смаку.

У комунальному  позашкільному  мистецькому  навчальному  закладі «Дитяча  музична  школа  Комсомольської  міської  ради» працюють  38  викладачів (у порівнянні  з 2012 роком – 34). Контингент  учнів  затверджений  виконкомом   Комсомольської міської  ради –  320  учнів.  З них   на відділах:       фортепіано – 146 учнів; струнно-смичкові інструменти  (скрипка, віолончель)    66 учнів; народні інструменти (баян, акордеон,  гітара,  бандура)  64 учні;  духові  інструменти ( труба, кларнет, саксофон)  44 учні. У 2013  році  відкриті  класи:  флейти,  бандури.

В.І.Післяк, директор позашкільного  мистецького  навчального  закладу «Дитяча  музична  школа»,  розповів, що за  рахунок  місцевого  бюджету  придбані  музичні  інструменти  на  суму  50  тисяч  гривень.  За  рахунок  Благодійного  Фонду  «Полтавського ГЗК»   придбано музичний  інструмент  трубу  концертну  за  7  тисяч  гривень, проведено  ремонт  концертної  зали  та  придбано  театральні  крісла  на  загальну  суму  320  тисяч  гривень. Заклад поповнився  3  класними  кімнатами.