АПАРАТНА НАРАДА

25.11.2013, 11:46

25 листопада 2013 року у великій залі виконкому міста Комсомольська міський голова С.А.Супрун провів чергову апаратну нараду. У нараді взяли участь заступники міського голови, керівники управлінь та відділів виконавчого комітету Комсомольської міської ради, підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, установ, закладів міста, представники ЗМІ.


С.А.Супрун у ході наради піднімав питання про соціальний захист бездомних у період зимових холодів, дав доручення відповідним службам.

Міський голова повідомив присутнім про результати конкурсу «Краща посадова особа місцевого самоврядування», другий тур якого пройшов у м. Полтава. Комсомольськ на конкурсі представляла начальник житлового відділу І.О.Киричок, яка за результатами змагання ввійшла у 10-ку кращих посадовців регіону.


Перший заступник міського голови Д.Г.Биков прокоментував хід виконання доручення міського голови щодо налагодження механізму роботи Держземагенства у м. Комсомольську у частині надання якісних послуг населенню. Дмитро Геннадійович повідомив про тижневі плани роботи у цьому напрямку, виїзні наради робочої групи.


Очільник міста звернув увагу присутніх керівників на необхідності у зазначений термін подавати введені в експлуатацію об’єкти за Програмою Президента України В.Ф.Януковича «Україна для людей» для створення інтерактивної карти.


І.І.Зеленська, начальник відділу культури та туризму, прозвітувала про успішне виконання у місті урочистих заходів з нагоди вшанування пам’яті загиблих у наслідок голодомору 1933 року на Україні. Начальник відділу статистики Т.А.Максименко озвучила статистичні показники по місту за 9 місяців 2013 року. Начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Н.Р.Карпець доповіла про стан розвитку гендерної політики у Комсомольську. Робоча група проекту «Гендерне бюджетування на місцевому рівні» на чолі з міським головою С.А. Супруном, спільно з фахівцями міської галузі охорони здоров'я реалізувала постійний електронний моніторинг за діяльністю підпорядкованих медичних закладів, веденням паспортів бюджетних програм, якістю медичних послуг спеціалістів первинного і вторинного рівнів надання медичної допомоги, потребою населення чоловічої і жіночої статі в отриманні цієї медичної допомоги. Нещодавно створена ГО «Бюро гендерних стратегій та бюджетування» на своїй сторінці розмістила рубрику «Запитували – відповідаємо» та надала витяги з офіційного сайту управління охорони здоров’я Комсомольської міської ради в частині впровадження гендерних аспектів. У поточному році при Комсомольському центрі ПМСД сформовано відділення спортивної медицини та отримано ліцензію МОЗ України на даний вид діяльності. Першочерговим завданням цього відділення є формування електронного реєстру фізкультурників і спортсменів міста, що стане логічним продовженням вже розпочатого впровадження гендерних аспектів. На контролі - створення сучасної бази відділення спортивної медицини та його оснащення.