ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКРАДИ

27.11.2013, 08:37

Міський голова С.А.Супрун 26 листопада 2013 року провів чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради.

Відповідно до порядку денного першим блоком було розглянуто питання гуманітарного та соціального напрямків. Начальник міського відділу освіти І.В.Шошина проінформувала членів виконкому про організацію харчування учнів шкіл міста. Згідно із статтею 5 Закону України «Про охорону дитинства» безоплатним харчуванням забезпечені всі учні 1-4 класів. Обіди вартістю 6,00 грн., що компенсуються за рахунок міського бюджету, отримують 115 учнів пільгових категорій. Станом на 01.11.2013 гарячим харчуванням охоплено 89% школярів. Дієтичне харчування отримують 167 дітей. Вартість сніданків у 2013-2014 навчальному році становить від 1,5 до 3,0 грн., обідів – від 3,5 до 7,0 грн. Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів згідно із рішенням сільської ради здійснює харчування учнів самостійно.

Присутні заслухали і взяли до відома інформацію управління праці та соціального захисту населення про підтримку в актуальному стані Єдиного Державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

У ході засідання розглянуто та прийнято відповідні рішення до низки проектів рішень, що стосуються питань соціального захисту дітей, організації та проведення громадських робіт у 2014 році.

Директор КП «ВУВКГ»КМР» О.О.Пурик прокоментував зміст проекту рішення про збільшення лімітів витрат питної води на 2013 рік. Члени виконкому вирішили затвердити ліміти питної води на 2013 рік для підприємств міста, з якими було укладено договори протягом 2013 року.

На засіданні виконкому зі звітом про результати фінансово-господарської діяльності КВП «Комсомольськтеплоенерго» за 9 місяців 2013 року виступив директор підприємства М.М.Лихожон. Микола Михайлович представив до розгляду аналіз роботи підприємства в порівнянні з аналогічним періодом минулого періоду, оцінив роботу, фінансовий і технічний стан підприємства протягом звітного періоду.

Члени виконавчого комітету також заслухали звіт директора КЖЕП №5 Н.Б.Туменко про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 9 місяців 2013 року. Надія Борисівна зупинила увагу на ряді проблемних питань КЖЕПу, озвучила пропозиції щодо покращення утримання житлового фонду.

Під час роботи опрацьовано звіти про результати фінансово-господарської діяльності Комсомольського центру ПМСД, Комсомольської міської стоматологічної поліклініки, Комсомольської міської лікарні, поліклініки «Медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» за 9 місяців 2013 року.

Крім того на засіданні виконавчого комітету розглянуто питання майнових ресурсів, архітектури та містобудування.