УКРАЇНА ПІДТВЕРДЖУЄ НЕЗМІННІСТЬ КУРСУ НА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ

27.11.2013, 16:46

27 листопада 2013 року міський голова С.А.Супрун провів позачергове засідання з євроінтеграційних питань, участь у якому взяли усі заступники міського голови, керівники друкованих видань, радіо, телебачення міста, представники ЗМІ. У ході засідання відбулося обговорення останніх подій навколо підготовки України до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, внутрішньополітичної ситуації, соціально-економічного розвитку країни.

В основі ухвалення будь-яких державних рішень, зокрема у зовнішній політиці, мають бути пріоритетними національні інтереси України, наголошує Президент Віктор Янукович. «Головні чинники - це наші українські інтереси. В основу прийняття будь-яких рішень ми завжди ставимо, і я особисто буду ставити тільки інтереси України, національні інтереси», - сказав Глава держави в інтерв’ю журналістам українських телеканалів. Президент підкреслив, що Україна має підтримувати взаємовигідні відносини зі своїми зовнішньополітичними партнерами.

Присутні окреслили ряд заходів щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи у місті навколо Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.