В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ НА «КРУГЛОМУ СТОЛІ» ОБГОВОРИЛИ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИЙ КУРС УКРАЇНИ

27.11.2013, 17:03

Сьогодні в облдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» на тему «Україна на європейському шляху». У заході взяли участь заступник голови – керівник апарату ОДА Валерій Пархоменко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Микола Перепелиця, директор Департаменту агропромислового розвитку  Сергій Фролов,директор Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості екології та природних ресурсів Ігор Піддубний, заступник директора Департаменту економічного розвитку Олена Шишкова, представники політичних партій та громадських організацій.

– Позиція Президента України Віктора Януковича однозначна – Україна зробила європейський вибір, – зазначив, звертаючись до присутніх Валерій Пархоменко. – Але для цього нам потрібно пройти певний шлях, розрахувати ризики, зважити можливі втрати і надбання. Країни Прибалтики свого часу таких ризиків не врахували і сьогодні там згорнуті цілі галузі. Тому ми повинні ретельно все обдумати, щоб не втратити наш економічний потенціал та робочі місця.
За словами Валерія Пархоменка, Україна, йдучи до Європи, повинна займати позицію не молодшого брата чи малої дитини, а рівноправного партнера.
Сергій Фролов, Ігор Піддубний та Олена Шишкова надали економічні обґрунтування призупинення угоди про асоціацію з ЄС. Представники громадських об'єднань висловили різні думки з приводу євроінтеграційного курсу України. Підсумовуючи засідання, Микола Перепелиця подякував учасникам за плідну дискусію, і висловив сподівання на подальшу співпрацю влади та громадськості.

 

 

 

 

 

 За матеріалами сайту http://www.adm-pl.gov.ua