УДОВІЧЕНКО: «ПРЕЗИДЕНТ ЧЕСНО ОЗВУЧИВ СУСПІЛЬСТВУ ТІ РИЗИКИ, ЯКІ МИ НЕСЕМО З ПІДПИСАННЯМ АСОЦІАЦІЇ

27.11.2013, 17:12

Озвучені в інтерв’ю з Президентом України Віктором Януковичем провідним телеканалам ризики для української економіки та людей в разі підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, крок чесний і сміливий.

Так вважає голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко, про що він сказав сьогодні під час Міжнародної науково-практичної конференції «Вивчення та впровадження в Україні іноземного досвіду удосконалення діяльності органів виконавчої влади».

«Я думаю, що після цього інтерв’ю багатьом українцям стане зрозумілою позиція влади щодо ситуації, яка сталася навколо підписання асоціації з ЄС», – переконаний Удовіченко.

Він також нагадав, що стратегічний курс України на євроінтеграцію нині ніхто не відміняє, як це подекуди розуміють.

«Євроінтеграція - це стратегічний курс держави, і його ніхто не відміняє. І про це сьогодні заявив Президент України», – наголосив Удовіченко.

Водночас, на думку керівника області, не прорахувати ризики, які за собою на даному етапі може потягти підписання Угоди про асоціацію, буде неправильним у відношенні до тисяч людей, які залишаться без роботи.

«Ми повинні прорахувати всі ризики. Хтось сьогодні критикує, говорячи, чому не прорахували вчора. По великому рахунку ми живемо в світі, де навколо нас працюють різні схеми взаємовідносин. Ті ризики, які ми несемо від того, що наші північні сусіди можуть застосувати, так скажемо, дискримінаційні певні методи у торгово-економічних відносинах з нами приносять дуже великі збитки, й це приводить сьогодні до серйозних недоборів до бюджету держави. А це значить, що це стосується кожного», - сказав Удовіченко.

Переводити ж відповідні державні рішення в країні у політичну та емоційну складову, на думку Удовіченка, не варто.

«Чи треба сьогодні все це переводити в політичну складову і в емоції, я думаю, що не треба. Згадайте, як та ж Польща, коли йшла в Європу, з якою настирністю та силою відстоювали свої позиції», - зазначив Удовіченко.

 

 За матеріалами сайту http://www.adm-pl.gov.ua