V МІСЬКА КОМПЛЕКСНА СПАРТАКІАДА

2.12.2013, 09:52

23  листопада 2013 року у спортивному залі ВПГУ пройшов останній вид V міської  комплексної Спартакіади серед трудових колективів підприємств, організацій та установ усіх форм власності – змагання з настільного тенісу.

У змаганнях взяло участь 8 команд. Команди змагалися по коловій системі (склад команди 2 чоловіки). 

Вирішальними ці змагання стали для команд Освіта-Спорт та Дмитрівка, саме після останнього виду вирішилося питання розміщення цих команд у підсумковій турнірній таблиці. Команда Освіта-спорт в особистій зустрічі поступилася команді Дмитрівки  і посіла 5 місце у підсумковій турнірній таблиці, команда Дмитрівки відповідно 4 місце.                       

У змаганнях з настільного тенісу І місце виборола команда "Ветеран", виборовши перемогу в команди "Полтавського ГЗК", ІІ місце відповідно  посіла команда "Полтавського ГЗК" і ІІІ місце виборола команда "Єристівського ГЗК" . 

Після проведення всіх 9 видів міської Спартакіади лідерство в турнірній таблиці  утримала команда Полтавського ГЗК і стала переможцем ювілейної V міської комплексної Спартакіади серед трудових колективів підприємств, організацій та установ власності. Срібними призерами стала команда "Ветеран", а бронзову нагороду виборола команда "Єристівського ГЗК",посунувши команду "Освіта-Спорт", яка  протягом декількох років була бронзовим призером Спартакіади, на 5 місце.

Дуже гарно в цьому році дебютувала команда Дмитрівки, яка посіла 4 місце в турнірній таблиці, в майбутньому ця команда зможе скласти достойну конкуренцію таким сильним командам, як "Полтавський ГЗК", "Ветеран" та Єристівський ГЗК".

V міська Комплексна Спартакіада закінчилася, і відділ з фізичної культури  та спорту висловлює щиру вдячність усім командам за  участь, а також запрошує інші підприємста, організації та установи взяти участь у Спартакіаді в наступному році.