ДВАДЦЯТИРІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ТЦСО «КАЛИНА»

3.12.2013, 10:14

«Калина» – це доброта й милосердя, це сумлінна праця та допомога, це потужна команда професіоналів. Важко перелічити все, що зроблено за два десятки літ у цьому чудовому соціальному закладі, головне завданням якого – інтеграція в суспільство пенсіонерів та людей з особливими фізичними потребами через надання їм соціальних, медичних, побутових послуг та адресної допомоги.

У 1993 році з ініціативи А.І.Прядко, яка на той час обіймала посаду першого керівника міста та була небайдужою людиною до проблем пенсіонерів та людей з обмеженими фізичними можливостями, було прийняте рішення про створення Комсомольського міського об’єднання реабілітації інвалідів та престарілих «Калина». Сьогодні цей заклад має назву Комсомольський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина». Нині колектив, у якому працюють високопрофесійні фахівці з чуйними серцями, сповненими добра і милосердя, очолює Л.В.Бабич.  Лідія Василівна переконана, що 20-річчя – це не тільки урочистості, а й можливість проаналізувати зроблене, замислитись над проблемами, окреслити шляхи їх вирішення та визначити перспективи подальшого розвитку. У нашому місті 16 тисяч людей, які потребують соціальної допомоги та користуються пільгами, що визначені державою.  Наприкінці минулого тижня в малій залі ПКіТ відбулися урочисті заходи з нагоди 20-річного ювілею ТЦСО «Калина». На  свято прибули працівники служб та управлінь виконавчого комітету Комсомольської міської ради, зокрема, УПСЗН, міськво, відділу культури та туризму, а також представники громадських організацій малого та середнього бізнесу. Привітати ювілярів завітали почесні гості: міський голова С.А.Супрун та його заступник Н.Д.Угнічева, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, голова Полтавської обласної ради профспілки працівників соціальної сфери України А.А.Гудзенко.

Вітаючи ювілярів, очільник Комсомольська С.А.Супрун наголосив, що сьогодні для реалізації соціальної політики дуже важливо, аби працювала й розвивалася економіка країни, щоб влада дбала про створення умов для  стабільної роботи  підприємств різних форм власності, щоб керівники цих підприємств  виконували основне завдання – дбали про свій розвиток і наповнювали бюджети усіх рівнів. Сергій Андрійович подякував А.І.Прядко за ініціативу, колективу «Калини» за самовіддану працю на благо людей, керівництву ВАТ «Полтавський ГЗК» за стабільну роботу підприємства, яка забезпечує процвітання нашому місту.  Міський голова побажав ювілярам здоров’я, терпіння, шани, подякував за щоденну невтомну працю, благородство й чуйність, за щире бажання служити людям і вручив директору закладу подарунковий грошовий сертифікат на суму 200 тис. грн.

Гарні, щирі слова на адресу ювілярів прозвучали із вуст В.В.Лотоуса. Віктор Вікторович сказав: «Шановні працівники «Калини», ви виконуєте важливу місію – даруєте тепло, турботу і щастя тим людям, які цього потребують. Низький уклін вам, ювіляри, за відданість обраній справі, за чуйність та любов ваших сердець, за щедрість і доброту вашої душі. Адміністрація ГЗК робила, робить і буде робити все для того, щоб життя ваших підопічних ставало комфортнішим.  Доброго вам здоров’я на довгі роки та позитивних думок».

Особливо теплі, щиросердні слова привітань виголосив працівникам «Калини» А.А.Гудзенко. Він підкреслив, що йому завжди приємно бувати в Комсомольську, який в усі часи  йде на крок попереду.  Він зазначив, що територіальний центр соціального обслуговування «Калина» – один із найкращих в області і навіть в Україні. Особливу динаміку  його роботі  додала Л.В.Бабич. За професіоналізм, сумлінну роботу, за тісну співпрацю  з профспілковим комітетом А.А.Гудзенко  вручив Лідії Василівні Подяку голови Федерації профспілок України Ю.Кулика.

«Калина» - це установа, до якої приходять більшість людей у пошуках простого людського спілкування, щоб позбавитися відчуття спустошеності, сумних думок. Для них  тут працюють клуби за інтересами. На сьогодні їх в ТЦСО  більше десяти. Крім того, у центрі працює бібліотека,  можна отримати послуги психолога, соціально-транспортні та соціально-педагогічні послуги, послуги з прання білизни тощо.  На своє свято ювіляри запросили благодійників центру – приватних підприємців нашого міста, які мають чуйне серце й щедру душу. На знак глибокої шани і вдячності їм гучно аплодували всі присутні в залі. Слід відмітити, що благочинністю в Комсомольську займається досить багато приватних підприємств і підприємців. У цей святковий вечір працівників «Калини» вітали о.Георгій, студенти Полтавської місіонерської духовної семінарії, колективи Палацу культури, гурт центру  «Осіннє золото».

Спасибі вам, працівники «Калини», за  працелюбність і глибоке усвідомлення важливості вашої праці. Чиніть і надалі з натхненням і  відповідальністю Божу справу – несіть людям добро, даруйте радість і надію, вселяйте в їхні душі віру в завтрашній день.

                                                                                                  Таїсія Лиманська