СВЯТО НЕЗЛАМАНИХ ДУХОМ

5.12.2013, 12:56

03 грудня в актовій залі гімназії ім.В.О.Нижниченка  відбувся святковий захід з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями.

Громадськість міста зібралася, щоб вшанувати дітей та дорослих, які, незважаючи на проблеми свого здоров’я, досягають успіхів у спорті на міських, обласних та міжнародних рівнях.

Захід пройшов за участі заступника міського голови Ю.М.Мухи, директора Благодійного фонду «Полтавського ГЗК» В.Д.Мінязева, начальника міського відділу юстиції О.В.Опанасенка, керівників громадських організацій, спонсорів.

Бурхливими оплесками присутні вітали призера Чемпіонату світу з академічного веслування, учасника Параолімпійських ігор у Лондоні 2012 року,  Майстра спорту міжнародного класу з академічного веслування, переможця першого Чемпіонату України з паратріатлону, учасника Кубка Європи та Чемпіонату світу з паратріатлону Андрія Кривчуна.

Заступник міського голови Ю.М.Муха вручив спортсмену премію «Стимулювання спортсменів» і привітав його з перемогами, зазначивши: «У Комсомольську діє багато програм, які спрямовані на покращення житлових умов, побуту людей з обмеженими можливостями: програма з надання матеріальної допомоги, приміщень громадським організаціям, які опікуються турботами цих людей; виділення коштів для лікування дітей в Кременчуцькому центрі реабілітації; безкоштовної передплати міських газет, будівництва пандусів; як експеримент, встановлення на перехрестях звукових світлофорів. Ми будемо нарощувати кількість цих програм, тому що рівень цивілізації суспільства залежить від того, як воно ставиться до цієї категорії людей. Мені дуже приємно знаходитися поруч із цим відомим нашим спортсменом – Андрієм Кривчуном. Скільки мужності є в цієї людини, скільки сили волі, щоб кожного дня на велосипедному візочку займатися спортом. Міська рада зробила подарунок – виділила кошти на проплату велоколяски, щоб Андрій міг гідно представляти наше місто і відчувати себе на рівні європейських спортсменів». Від імені міської ради, міського голови С.А.Супруна Юрій Миколайович привітав А.Кривчуна з придбанням велоколяски. Побажав присутнім мужності, щоб подолати недуги. Наголосив на необхідності створення умов, щоб люди з обмеженими можливостями відчували себе повноцінними членами нашої територіальної громади.

Ю.М.Муха вручив Подяки міського голови тренеру-викладачу Попову В.М., тренеру-викладачу з плавання Веселовій І.В.

Переможцем в номінації «Кращий спортсмен міжнародного рівня» став А.Кривчун, нагороду йому вручала Веселова І.В. Андрій висловив подяку всім, хто допомагав придбати велоколяску, першу в Україні. Запевнив, що буде робити все можливе, що від нього залежить, і має надію, що перемоги ще будуть.

Начальник Комсомольського міського управління юстиції О.В.Опанасенко вручив голові товариства «Незламані духом» Т.І.Непомящих пакет документів про реєстрацію громадської організації «Незламані духом», привітав засновників та учасників цієї організації з початком їх діяльності.

У ході урочистого заходу були визначені спортсмени у номінаціях «Кращий спортсмен Всеукраїнського рівня» –  Тетяна Малихіна і Володимир Конєв, «Кращий спортсмен обласних змагань з плавання» – Нестор Баранюк, «Кращий спортсмен обласних змагань з легкої атлетики» – Тетяна Крамаренко, «Кращий спортсмен обласних змагань з настільного тенісу» – В.В.Микитенко, «Кращий спортсмен міських змагань з плавання, легкої атлетики, шашок та шахів» – Володимир Островерхій. У номінації «Незламані духом» кращими визнані Максим Синельник і Євген Білан.

Спортсменам були вручені нагороди і премії. Вітали присутніх художні колективи гімназії ім.В.О.Нижниченка.