ВЛАДА НАРОДУ

9.12.2013, 10:09

З такої теми відбувалися урочисті заходи, присвячені Дню місцевого самоврядування, шостого грудня у великій залі Палацу культури і творчості. Учасниками святкового зібрання були депутати Комсомольської міської ради, члени виконавчого комітету міськради, працівники органів місцевого самоврядування, представники територіальної громади міста. Програму урочистостей відкрив муніципальний духовий оркестр.

Сьомого грудня в Україні відзначали День місцевого самоврядування, яке є основою громадянського суспільства. Це професійне свято тих, хто працює в міських, сільських, селищних, районних та обласних радах. Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інструментом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Влада народу – це влада тих, хто творить Україну:  в роботі, творчості, житті. «До місцевого самоврядування причетні всі члени територіальної громади, бо органи місцевого самоврядування – це влада, що утворюється самим населенням і служить його інтересам. Нинішнє свято це гарна нагода підбити підсумки нашої спільної діяльності за звітний 2013 рік», - такими словами почав свій виступ міський голова С.А.Супрун.  Сергій Андрійович поінформував шановне зібрання про результати соціально-економічного розвитку Комсомольська протягом року, який добігає кінця, та привітав усіх, хто причетний до роботи в органах місцевого самоврядування, з професійним святом. Він закликав присутніх до  об’єднання  у спільному прагненні зробити наше місто і всю Україну  щасливими й багатими та наголосив на тому, що працівники місцевого самоврядування та депутати міської ради завжди відрізнялися високим професіоналізмом, цілеспрямованістю й відповідальністю.  Очільник міста подякував їм за самовіддану працю на благо розвитку територіальної громади, за творче ставлення до виконання своїх обов’язків та побажав оптимізму, віри, надії, впевненості в майбутньому держави.  За активну громадянську позицію, високий професіоналізм і компетентність, самовіддану працю на благо розвитку територіальної громади  рідного міста та з нагоди свята – Дня місцевого самоврядування - ряд депутатів Комсомольської міської ради, членів її виконавчого комітету, працівників органів місцевого самоврядування були нагороджені Почесними грамотами виконавчого комітету Комсомольської міської ради та Подяками міського голови. Крім того, були відзначені переможці та призери першого туру обласного конкурсу «Кращий за професією серед посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих органів Комсомольської міської ради». Варто повідомити, що переможницею даного конкурсу стала головний спеціаліст відділу кадрового забезпечення виконкому Комсомольської міськради  Ю.О.Ковальчук. Цього святкового вечора  з професійним святом  самоврядців вітали голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК», депутат Полтавської обласної ради, Почесний громадянин м.Комсомольська В.В.Лотоус, директор  приватного підприємства «Фламінго текстиль» С.І.Завалій, заступник голови Полтавського обласного відділення НОК України, олімпійський чемпіон В.В.Кисельов. У своїй вітальній промові Віктор Вікторович підкреслив, що у нашого міста є потужний потенціал, який представлений стабільно працюючими підприємствами  - Полтавським та Єристівським ГЗК. Це є запорукою благополуччя комсомольчан, розвитку всіх сфер життєдіяльності міста. Він побажав, щоб і надалі Комсомольськ був лідером за всіма показниками соціально-економічного розвитку, а територіальна громада успішно справлялася з будь-якими викликами часу. За особисту участь в організації та проведенні семінару-наради НОК України в Комсомольську, за підтримку розвитку масового спорту, сприяння вихованню в населення навичок здорового способу життя та покращення добробуту спортсменів В.В.Кисельов вручив міському голові  С.А.Супруну Подяку президента НОК України С.Н.Бубки. За внесок у розвиток олімпійського руху такою ж Подякою була нагороджена секретар міськради С.О.Калашнік.

Учасникам урочистих заходів  дарували святковий настрій виступи муніципального духового оркестру, викладачів міської дитячої музичної школи та колективів ПК і Т.

Таїсія Лиманська.

Фото Любові Поренко