МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.А.СУПРУН ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ КОНЦЕПЦІЇ РЕФОРМУВАННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ

9.12.2013, 11:20

У звітному виступі перед територіальною громадою м.Комсомольська міський голова С.А.Супрун наголосив на тому, що велика роль у досягненнях Комсомольська належить депутатам місцевої ради, адже саме рада представляє інтереси своєї територіальної громади, визначає політику місцевого самоврядування.

За 10 місяців 2013 року проведено 9 сесій Комсомольської міської ради шостого скликання, на яких розглянуто 599 питань. Протягом звітного періоду міською радою прийнято ряд міських програм. Ухваленню всіх рішень міської ради передувала кропітка робота постійних комісій. Завдяки тому, що усі проекти рішень ретельно опрацьовуються в комісіях, сесії міської ради відбуваються ефективно. Члени восьми постійних комісій провели 66 засідань і розглянули майже 700 питань.  

Також було проведено 4 засідання дискусійного депутатського клубу "Діалог". На  виконання завдання Президента України щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україніна одному із засідань депутатського клубу було обговорено проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Активно працювали депутати з виборцями, протягом 10 місяців прийняли 74 виборці, розглянули 143 заяви і скарги, у тому числі 7 колективних звернень, 57 звернень щодо надання матеріальної допомоги, 79 - щодо комунальних, житлових та інших питань.

Постійний контакт депутатів з виборцями дозволяє якісно вирішувати проблеми, які хвилюють комсомольчан. Серед найбільш вагомих питань, вирішених у 2013 році, - обрізка сухих гілок дерев у мікрорайонах міста, недопущення складування сміття в районі садового товариства «Урожай», висадка зелених насаджень на території міста та навчальних закладів, встановлення лавочок у дворах житлових будинків.

Завдяки підтримці Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» виконуються роботи з благоустрою дворів на загальну суму близько 400 тис. грн.

З метою обміну досвідом у різних сферах управління містом у жовтні 2013 року представники депутатського корпусу Комсомольської міськради, її виконавчого комітету на чолі з міським головою відвідали місто Іллічівськ.

Сергій Андрійович висловив подяку усім депутатам за активну участь у спортивному житті міста та області, за те, що захищають честь Комсомольська в спартакіадах та змаганнях усіх рівнів. 

Також міський голова зауважив, що інтереси інститутів громадянського суспільства у місті представляє громадська рада, що була створена при Комсомольській міській раді на початку року. 26 громадських організацій міста делегували своїх представників до новоствореної громадської ради. У складі ради діє 5 комітетів, що провели у 2013 році 5 засідань, під час яких було розглянуто звернення мешканців міста та навколишніх сіл щодо роботи ПАТ «АТП-15347», стану автотранспортних шляхів, обговорено проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.