Інформація!

9.12.2013, 11:28

 До уваги страхувальників –роботодавців   платників
єдиного внеску  !!!

Ви повинні один раз на рік ,   до 25 січня , наступного за звітним, подати до робочого органу виконавчої дирекції Фонду,який1  знаходиться  за новою адресою: в м. Комсомольську, вул. Миру,29 /бувший  дитсадок “Світлячок”/відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності .

З 2012 року  в дію введено новий класифікатор  видів економічної діяльності від 2010 року. Тому  всі  роботодавці-страхувальники повинні були отримати  нові КВЕДи,  працювати і звітуватися  по них.

  Відповідно до пункту 3.7 Порядку віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності та проведення перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний) затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України 30.11.2010 № 30 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 грудня 2010 року за № 1337/18632 зміна класу професійного ризику виробництва здійснюється робочим органом виконавчої дирекції Фонду один раз на рік за результатами роботи страхувальника за минулий календарний рік.

Новий клас професійного ризику виробництва встановлюється з початку поточного року.

У разі прийняття рішення щодо зміни класу професійного ризику виробництва на підставі даних відомості розподілу або за результатами перевірки робочий орган виконавчої дирекції Фонду надсилає відповідному органу Пенсійного фонду повідомлення про зміну класу професійного ризику виробництва із зазначенням розміру єдиного внеску, встановленого статтею 8 Закону про єдиний внесок, і дати зміни класу професійного ризику виробництва. У разі необхідності підтвердженням даних про зміну основного виду економічної діяльності страхувальником є відомості, отримані в порядку взаємообміну інформацією з реєстрів органів Пенсійного фонду відповідно до Положення про Державний реєстр загальнообов’язкового державного соціального страхування, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 08.10.2010 № 22-1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.10.2010 за № 1005/18300, органів статистики та державної податкової служби.

За несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності, несвоєчасне інформування Фонду про річний фактичний обсяг реалізованої продукції (робіт, послуг), про зміни технології робіт або виду економічної діяльності підприємства посадові особи платників єдиного внеску відповідають згідно діючого законодавства.

Інформацію  щодо подачі звітності Ви можете отримати у наших фахівців  за телефонами : 2-10-69, 6-19-06.

Відділення виконавчої дирекції Фонду   соціального страхування від
нещасних    випадків на виробництві та    профзахворювань у м.Комсомольську