ЗУСТРІЧІ З МОЛОДДЮ: РОЗМОВИ ПРО МАЙБУТНЄ

9.12.2013, 14:47

Згідно з обласним планом заходів щодо проведення акції «16 днів проти насильства» відділ у справах сім’ї та молоді спільно з відділом освіти, професійними навчальними закладами протягом 10 днів провели зустрічі із молоддю віком 16-18 років у всіх школах, ліцеях та технікумі.  До молоді завітали начальник відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Оробченко Т.В., головний спеціаліст відділу Знахарєва О.І., спеціаліст І категорії Омельченко Т.С., а також о. Георгій Граб і о. Георгій Коваленко із Свято-Миколаївського Собору.

Коло питань, які були обговорені у молодіжних колективах, стосувалися принципів діяльності органів місцевого самоврядування, прав дитини та прав людини, попередження насильства, СНІДу та туберкульозу. Але особливий акцент ставився на дотримання обов’язків кожним присутнім та кожним громадянином держави Україна.

Предметом детального розгляду були питання виконання батьківських обов’язків по відношенню до неповнолітніх дітей. На перший погляд, ця тема стосується дорослих, але досвід говорить про те, що виховання свідомого батьківства треба починати задовго до факту народження дітей.  Такі бесіди знаходять відгук у душах дітей, вони розуміють, що з ними розмовляють про їх майбутнє, пропонують знайти відповіді на поставлені питання усім своїм життям.

Окрім  точки зору посадових осіб до дітей зверталися священики Свято-Миколаївського Собору із проханнями виховувати у собі почуття відповідальності за своє життя і свої вчинки, говорили про людські цінності: любов, родину, співчуття до ближніх, повагу до батьків.

Енергетика цих зустрічей була надзвичайною, молодь слухала дорослих, затамувавши подих. Деякі моменти викликали сльози та зітхання. Жодних рецептів не було дано, а поставлені запитання буде вирішувати кожен, хто був присутній на зустрічах.

 

 

Начальник відділу
Т.В. Оробченко