АПАРАТНА НАРАДА У МІСЬКОГО ГОЛОВИ

10.12.2013, 15:19

Чергова апаратна нарада у міського голови С.А.Супруна пройшла у понеділок 9 грудня у великій залі виконкому Комсомольської міської ради.

 

С.А.Супрун озвучив вітання, що надійшли з нагоди Дня місцевого самоврядування до виконкому міської ради.

 

Міський голова повідомив, що минулого тижня на рахунок Комсомольської міської ради з державного бюджету надійшла субвенція у сумі 410 тис. грн. на виплату заробітної плати.

 

Очільник міста цікавився станом готовності до роботи у Комсомольську пункту обігріву для людей без постійного місця проживання. Перший заступник міського голови Д.Г.Биков прокоментував, що такий пункт у місті вже діє в районі пожежної частини.

 

У ході наради начальник управління житлово-комунального господарства П.Б.Василюк прозвітував про готовність служб житлово-комунальної сфери до зими. Протягом 2013 року за кошти міського бюджету придбано 16 одиниць техніки, що покликана покращити якість прибирання вулиць міста в зимовий період, заготовлено соляну суміш для посипання доріг та тротуарів у достатній кількості. На сьогоднішній день на Театральній площі тривають роботи з монтажу новорічної ялинки, відкриття якої заплановане на 19-20 грудня.