ПРОЕКТ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКОГО СПІВРОБІТНИЦТВА «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У ГРОМАДАХ»

11.12.2013, 09:12

11 грудня в Полтавській ОДА  відбулася зустріч голови Олександра Удовіченка та голови облради Івана Момота з експертом Проекту українсько-німецького співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах» Клаусом Хаарсом, в ході якої сторони обговорили подальшу участь Полтавської області в Проекті. У заході взяли участь представники міст-учасників та представники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації. Місто Комсомольськ представляли міський голова С.А.Супрун, перший заступник міського голови Д.Г.Биков.

«Для участі в Проекті було створено консорціум міст: Миргород, Лубни, Полтава та Комсомольськ», – повідомив Олександр Удовіченко.

За його словами, метою Проекту є підтримка здатності місцевого самоврядування виконувати роль провідної сили в Україні щодо впровадження заходів з енергоефективності. Проект підтримуватиме відповідні заходи міст-партнерів різними засобами, в тому числі сприянням у доступі до фондів та кредитних ліній для фінансування таких заходів.

«Енергетичний тягар на бюджет, є спільною проблемою українських та німецьких міст. Німеччина з цим стикнулась ще 20 років тому, тому щоб протистояти цьому довелося шукати альтернативні рішення. За цей час ми накопичили певний досвід, яким хочемо поділитися з українськими колегами»,  – зазначив Клаус Хаарс.

У ході зустрічі міста-учасники представили напрацювання в сфері енергоефективності, обговорили концепції організації координаційної роботи консорціуму та потенційної співпраці з  Проектом українсько-німецького співробітництва «Енергоефективність у громадах».

 

За матеріалами сайту http://np.pl.ua