СТВОРЮЄМО ТЕРИТОРІЮ ПОЗИТИВУ

17.12.2013, 08:40

29 листопада 2013 року  відбулася виставка штучних квітів, зроблених дітками з обмеженими функціональними можливостями на базі ГО «Ніжність».

Діти з особливими потребами, під керівництвом волонтера та керівника гуртка Сергія Попова, вчаться не тільки своїми руками майструвати та виготовляти дивовижні квіти, а й проходять соціалізацію, задовольняють власну потребу у спілкуванні та реалізації творчих здібностей.

Гурток з прикладного мистецтва для дітей з обмеженими фізичними можливостями – це спільний проект Комсомольського міського центру для сім’ї, дітей та молоді та громадської організації «Ніжність», який успішно реалізовується в місті вже 4-й рік поспіль. Особливістю цієї роботи є те, що керівниками гуртка є спеціально підготовлені волонтери центру соціальних служб, які проводять заняття на безоплатній основі. Спершу це була робота з виготовлення робіт в техніці «орігамі», потім аплікації та бісероплетіння. Зараз гуртківці залюбки виготовляють квіти з тканини та опановують нову техніку квілінг.

На цю подію завітали директор Комсомольського міського ЦСССДМ Запсельська Олена Олександрівна та керівник Фонду підтримки підприємництва Горський Валерій Олексійович, які давно успішно співпрацюють з цією громадською організацією та всіляко підтримують її. Так сталося і цього разу…

За ініціативою ЦСССДМ та сприянням Фонду підтримки підприємництва  виявив бажання допомогти дітям депутат міської ради, приватний підприємець Говоренко Володимир Олександрович, який і профінансував  придбання професійного набору для виготовлення квітів із тканини (бульки).

Діти з великим задоволенням та радістю приймали гостей, зустрічали їх міцними обіймами та щирими усмішками. Презентуючи роботи, вони з гордістю та непідробним ентузіазмом розповідали про свої вироби. Кожна дитина із захопленням презентувала свою власну квітку. Розповідали про техніку виготовлення та ідею поробки.

Крім того, Олена Олександрівна та Валерій Олексійович почастували вихованців гуртка смачними гостинцями до чаю. Діти дуже зраділи подарункам, але ще більше увазі гостей! Адже найцінніше, що ми можемо дати таким дітям, це часточку своєї любові та щирості, хоч іноді влаштовувати їм територію позитиву, в якій вони почуватимуться тепло та затишно й за що будуть завжди вдячні.

Вечір пройшов на емоційно-піднесеному рівні. Діти не відходили від гостей, а в кінці дякували обіймами та не хотіли прощатися.

Олександр Анатолійович Сітьков, голова ГО «Ніжність», висловив подяку від імені організації та зауважив, що такі заходи необхідні не тільки дітям з обмеженими фізичними можливостями, а й населенню з метою залучення громади до проблем таких дітей. Адже вони такі самі діти. Прості, щирі, відкриті до людей та спілкування, які потребують більшої уваги, щирості та допомоги.

Між головою ГО «Ніжність», директором ФПП та директором ЦСССДМ було обговорено питання подальшої співпраці. Горський В.О. пообіцяв, що це не останній подарунок!