Сесія Комсомольської міської ради

18.12.2013, 09:04

17 грудня 2013 року у великій залі виконавчого комітету міської ради проведено чергову 39 сесію Комсомольської міськради 6 скликання.

 

Пленарне засідання розпочалося з приємної події - урочистого нагородження членів територіальної громади. Подяки, грамоти, квіти вручали міський голова С.А.Супрун, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік.

 

За вагомий внесок в організацію оздоровлення та відпочинку дітей Полтавської області у 2013 році, виховання підростаючого покоління, щедрість душі та самовідданість справі оголошено Подяку Полтавської обласної державної адміністраціїГребенюку Олександру Володимировичу – директору Комсомольської міської виконавчої дирекції Полтавського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати  працездатності, Коломійцю Максиму Павловичу – міському педіатру Комсомольська, Шошиній Ірині Володимирівні – начальнику міського відділу освіти виконкому Комсомольської міської ради, Юрченко Ларисі Іванівні – старшій медсестрі терапевтичного відділення Комсомольської міської лікарні.

 

Подяку міського голови вручено Кашкану Володимиру Анатолійовичу – приватному підприємцю, депутату Комсомольської міської ради шостого скликання за активну громадянську позицію, високий професіоналізм та компетентність, самовіддану працю на благо територіальної громади міста Комсомольська та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

 

За активну та плідну співпрацю, сприяння якісному виконанню покладених на військові комісаріати завдань щодо проведення чергових призовів громадян на строкову військову службу, прийняття на військову службу за контрактом  та з нагоди 22-ї річниці Збройних Сил України Грамотою військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату  нагородженоКалашнік Світлану Олександрівну – секретаря Комсомольської міської ради, голову міської призовної комісії, Ковпак Аліну Володимирівну – старшого лікаря медичної комісії міста Комсомольська, головного лікаря поліклініки «Медичний центр первинної медико-санітарної допомоги», Рубана Володимира Миколайовича – голову спілки ветеранів Афганістану, Станицьку Віру Минівну – голову ради ветеранів війни та праці.

 

Буденна робота міської ради у сесійній залі була спрямована на розв’язання   питань фінансового характеру, охорони здоров’я, спорту, соціальної сфери, житлово-комунального господарства, економічного розвитку та ресурсів, поновлення прав користування земельними ділянками, архітектури і містобудування.

 

Депутатами міської ради внесено зміни до міського бюджету на 2013 рік за поданням листів головних розпорядників коштів, затверджено відповідний проект рішення.

 

Начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак проінформував присутніх, що в 2012 році в м. Комсомольську в загальній структурі смертності населення хвороби системи кровообігу становлять 60,2%, у 38% мешканців міста виявлено артеріальну гіпертензію. Серед причин загострення ситуації в тому числі вказано на недостатній рівень бюджетного фінансування. З метою запобігання, зниження рівня захворюваності серцево-судинними й судинно-мозковими захворюваннями, інвалідності та смертності від їх ускладнень, а також збільшення тривалості й підвищення якості життя хворих депутати затвердили міську програму «Запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань» на 2014-2019 роки в місті Комсомольську, погодили придбання для лабораторії Комсомольської міської лікарні за кошти міського бюджету коагулометру для автоматичного визначення часу згортання крові вартістю близько 40,0 тис. грн.

 

У ході засідання також затверджено ряд важливих міських програм: «Міську цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ на 2014-2019 роки», міську цільову програму «Цукровий діабет», «Розвиток донорства крові та її компонентів у м. Комсомольську на 2014-2019 роки», «Заохочувальні місцеві стимули в галузі охорони здоров’я міста Комсомольська на 2014-2019 роки», міську комплексну Програму розвитку фізичної культури та спорту на 2014-2018 роки, Програму реабілітації дітей-інвалідів м. Комсомольська на 2014 рік.

 

Директор департаменту економічного розвитку та ресурсів О.В.Овчиннікова повідомила присутнім приємну новину – Комсомольська міська рада за проект «Реабілітація дітей-інвалідів у м. Комсомольську на основі об’єднаних зусиль та ресурсів громад та бізнесу» здобула у конкурсі ради Європи «Кращі практики місцевого самоврядування 2013» у номінації «Співробітництво громад: об’єднання зусиль та ресурсів» почесне 1 місце.

 

На сесії опрацьовано та затверджено план роботи Комсомольської міської ради Полтавської області на 2014 рік, план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою на 2014 рік, режим роботи Центру надання адміністративних послуг Комсомольської міської ради Полтавської області. З 1 січня 2014 року ЦНАП працюватиме шість днів на тиждень без перерви на обід згідно із гнучким графіком.

 

В.о.начальника житлово-комунального господарства А.М.Овчаренко прокоментувала зміст проектів рішень, що було підготовлено на розгляд Комсомольської міської ради працівниками управління. У ході роботи депутатським корпусом затверджено порядок розрахунків, обліку, відшкодування різниці в тарифах комунальним підприємствам міської ради – виконавцям житлово-комунальних послуг у випадку невідповідності фактичної вартості послуг тарифам для населення, встановленим міською радою, заходи з виконання програми «Капітальний ремонт житлового фонду міста Комсомольська» на 2013 рік, внесено зміни до переліку заходів програми «Благоустрій міста» на 2013 рік та заходів, видатки на які в 2013 році будуть проводитися за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища.

 

Начальник відділу економічного аналізу та контролю В.М.Пятіна доповіла присутнім про зміст проектів рішень про внесення змін до рішення 10 сесії Комсомольської міської ради 6 скликання від 06.07.2011 «Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», внесення доповнень до рішень сесій Комсомольської міськради щодо застосування контрактної форми трудового договору з керівником підприємства та головним лікарем закладу охорони здоров’я, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Комсомольська, щодо поновлення прав користування земельними ділянками.

 

Питання архітектури і містобудування коментувала начальник управління архітектури і містобудування Л.В.Кириченко.

 

Усього протягом засідання Комсомольської міської ради розглянуто 97 проектів рішень, затверджено - 97, знято з контролю – 6.