НОВОРІЧНІ СВЯТА НАБЛИЖАЮТЬСЯ

18.12.2013, 14:50

Напередодні найяскравіших та найочікуваніших свят холодної зими міський голова С.А.Супрун 18 грудня  провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення новорічних святкових заходів у місті.

 

Участь у засіданні оргкомітету взяли перший заступник міського голови Д.Г.Биков, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська із працівниками свого відділу, директор КП «Комсомольський Палац культури і творчості» О.В.Меренков, начальник міського відділу освіти І.В.Шошина, начальник відділу захисту прав споживачів розвитку споживчого ринку С.О.Золотова, начальник Комсомольського міського відділу Управління ДСНС України в Полтавській області О.М.Стеценко, директор КП «Міськсвітло» Комсомольської міської ради» В.В.Михайлик, представники ЦД та ЮТ, управління житлово-комунального господарства, ДКП «Озеленення», правоохоронних органів, ЗМІ.

 

У ході засідання обговорено та узгоджено план заходів з підготовки та проведення міських новорічних святкових заходів, визначено дати проведення заходів та відповідальних за їх проведення осіб.

 

Очільник міста також поцікавився станом справ щодо прикрашення Комсомольська новорічною ілюмінацією. Сергій Андрійович звернув увагу відповідних служб на необхідність посилити контроль за законністю продажу піротехнічних засобів у місті.

 

Як і кожного року, маленькі комсомольчани з нетерпінням чекають на зимову казку й подарунки. Новорічні свята в Комсомольську розпочнуться із традиційного святкового заходу - відкриття міської новорічної ялинки, що  відбудеться 20.12.2013 року о 15.30 годині на Театральній площі Палацу культури і творчості. Дитяче театралізоване свято організоване й підготовлене відділом культури і туризму та колективами ЦД та ЮТ, Палацу культури і творчості. У п’ятницю на дітвору чекатиме ялинка-красуня, новорічне шоу з улюбленими мультиплікаційними героями, ігри, конкурси, святковий феєрверк. Привітати їх напередодні свят прийде міський голова С.А.Супрун, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, заступники міського голови.