ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ!

20.12.2013, 08:34

Вітаю вас із професійним святом – Днем міліції!

Ви обрали собі нелегку, але почесну професію вартового Закону. На вас покладено відповідальну й благородну місію — захищати життя і здоров’я людей, їхні права та свободи, інтереси держави й суспільства від протиправних зазіхань, боротися зі злочинністю, пильнувати мир та спокій. 

Кожен із нас добре знає, що міліцейська служба нелегка й дуже відповідальна. Ті, хто присвятив їй своє життя, на довгі роки обрали неспокійні дні і ночі, вступили в незриму сутичку зі злочинністю, до кінця залишаючись вірними обов’язку.
 

Своєю працею ви заслуговуєте на пошану й визнання. Нехай ваша служба, підкріплена духом боротьби, стійкості, впевненості та мужності, завжди досягає високої мети у виконанні складних завдань на благо народу.


Щиро вітаю всіх, хто сьогодні охороняє правопорядок, а також ветеранів, пенсіонерів органів внутрішніх справ і сім’ї міліціонерів із Днем міліції. Здоров’я вам, успіхів на професійній ниві, наснаги та удачі в усіх справах. Щастя, здоров’я, миру, злагоди й добробуту вам і вашим родинам!

 

Міський голова  С.А.Супрун.