ЧЕРГОВУ ПЕРЕМОГУ КОМСОМОЛЬСЬКА КОМЕНТУЄ МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.А.СУПРУН

20.12.2013, 11:58

16 грудня в місті Київ, у приміщенні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, в рамках програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» відбулась підсумкова конференція конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування-2013».

Мета Програми обміну кращими практиками - допомогти виявити, відзначити і поширити найкращі практики та корисні ініціативи органів місцевого самоврядування в Україні.

Цього року Конкурс проводився за трьома категоріями: «Співробітництво громад: об’єднання зусиль та ресурсів», «Місцеві ресурси: пошук та мобілізація на користь громади», «Демократія участі: залучення громадян до справ громади». Загалом на Конкурс надійшло близько трьохсот заявок.

Оцінювання відбувалось за наступними критеріями – ініціатива, інноваційність, ефективність, результативність та впливовість, сталість результатів. Серед особливостей конкурсу було й те, що його переможці (за кожною з трьох тематик) визначалися окремо у чотирьох номінаціях: районні ради, міські ради великих та середніх міст, міські ради малих міст, селищні та сільські ради.

У підсумковій конференції взяли участь директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова та виконавчий директор громадської організації «Центр муніципального розвитку» Любов Хиль, які презентували практику м. Комсомольська «Реабілітація дітей-інвалідів м. Комсомольська на основі об'єднання зусиль та ресурсів громад та бізнесу», представлену на конкурс кращих практик місцевого самоврядування.

Наприкінці конференції було підведено підсумки конкурсу та відбулась Церемонія нагородження громад-переможців.

Практика Комсомольська «Реабілітація дітей-інвалідів м. Комсомольська на основі об'єднання зусиль та ресурсів громад та бізнесу» виявилася однією з найкращих серед 29 представлених в категорії «Співробітництво громад: об'єднання зусиль та ресурсів» та заслужено посіла перше місце в номінації «великі та середні міста».

Приклад нашого міста є особливо цінним, оскільки здатність громад самостійно вирішувати власні проблеми часом є недостатньою, а найкращим засобом посилення спроможності громад є співпраця – об’єднання зусиль та ресурсів для розв’язання спільних задач.