Резолюція

20.12.2013, 15:10

Резолюція

круглого столу «Сімейний затишок дітям-сиротам та дітям, які залишилися без батьківського піклування»

 

На виконання Указу Президента України “Про затвердження Національної стратегії профілактики соціального сирітства на період до 2020 року” та соціальних ініціатив Президента України стосовно забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, запобігання поширенню соціального сирітства учасники круглого столу обговорили запропоновану тему та вважають, що територіальна громада міста Комсомольська і надалі готова:

 

1. Стояти на захисті, відродженні та збереженні традиційних для народу України сімейних, моральних та духовних цінностей.

 

2. Сприяти у реалізації права кожної дитини, яка втратила батьківське піклування, на виховання у сімейному оточенні.

 

3. Розвивати сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

4. Активно брати участь у реалізації заходів, спрямованих на раннє виявлення сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, виховання відповідального батьківства, запобігання випадкам відібрання дитини від батьків без позбавлення їх батьківських прав, якщо це не суперечить інтересам дитини.

 

5. Сприяти формуванню толерантного ставлення громади до дітей та сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, запобіганню різним формам дискримінації таких дітей і сімей.

 

6. Спрямовувати діяльність міських засобів масової інформації на проведення інформаційної політики, направленої на формування в громаді пріоритету традиційних сімейних цінностей, розвитку сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Сподіваємося, що наше звернення до міської влади, державних та громадських організацій, які опікуються питаннями сімей, дітей та молоді, громадськості будуть підтримані та стануть предметом обговорення, що приверне увагу до проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  покращить роботу по забезпеченню прав кожної дитини на виховання в безпечному сімейному оточенні, задоволення потреб дитини, захисту  її прав та інтересів.

 

 

Директор Комсомольського міського ЦСССДМ

Запсельська Олена Олександрівна