СВІТЛЕ СВЯТО ЩЕДРОСТІ Й ДОБРОТИ

23.12.2013, 09:44

Дев’ятнадцятого грудня – у День Святого Миколая – до Центру соціально-психологічної реабілітації  м.Комсомольська завітало багато гостей і благодійників, пам’ятаючи про традиції щедрості  й доброти від Святого Миколая,  які живуть у народі протягом багатьох століть. Цей день приносить кожному з нас радість світлих сподівань та неймовірних див, а дітям – жадані подарунки.

У цей світлий святковий день з щедрими подарунками завітали до вихованців центру працівники компанії «Провідна», ЗОШ №6, служби у справах дітей Полтавської ОДА та Комсомольської міської ради, Благодійного фонду «Полтавський ГЗК». Дорослі центру подбали про те, щоб свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього й поваги до минулого.

За сталою доброю традицією другого святкового дня до дітвори прийшли  в гості давні друзі, щоб подарувати їм тепло і любов,  радість і гарний настрій. Спочатку дітей весело вітали Дід Мороз і Снігуронька кафе «Юна люкс».  Малеча з великим задоволенням декламувала їм вірші, співала пісень.  Гості ж із новорічної казки завзято роздавали вихованцям центру солодкі подарунки. Черговим сюрпризом для дітей стали цікаві конкурси та розваги, які запропонували  члени дитячих громадських організацій – Дитячої ради та Парламенту дітей. У святковій залі панувала чарівна, казкова атмосфера  веселощів, добра й щирості. Новорічна красуня ялинка палала різнокольоровими, яскравими вогнями. Всюди лунав веселий дитячий сміх, звучала запальна музика, душа наповнювалася світлом надії і віри в  диво. Радість довгоочікуваного  свята розділила з вихованцями  центру  заступник міського голови Н.Д.Угнічева.  Надія Дмитрівна  привітала від міського голови С.А.Супруна, від себе особисто усіх присутніх  у залі з Новорічно-різдвяними святами,  побажала  добра, надії, міцного  здоров’я, щоб прийдешній рік був щедрим і багатим на радісні події, щасливі миттєвості та приємні несподіванки, а  також  вручила кожній дитині новорічний подарунок від міської адміністрації.

Хай добро й любов живуть у кожній дитячій душі. Нехай повсякчас і щоденно дитячі очі світяться радістю та щастям.

                                                                                                   

 

Таїсія Лиманська