У КОМСОМОЛЬСЬКУ ЗАСЯЯЛА ЗЕЛЕНА КРАСУНЯ

23.12.2013, 10:49

20 грудня на Театральній площі Комсомольська міський голова С.А.Супрун дав старт новорічним святам  - засвітив  разом із городянами яскраві новорічні вогні на головній міській ялинці.

Біля Палацу культури та творчості зібралася територіальна громада: веселі зграї дітлахів, їх батьки, дідусі, бабусі. Привітати комсомольчан з початком веселих новорічних свят прийшла влада: міський голова С.А.Супрун, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, перший заступник міського голови Д.Г.Биков.

До учасників святкового дійства зі словами вітання звернувся очільник міста. Керівник привітав усіх з початком новорічно-різдвяних свят. С.А.Супрун побажав громаді доброго настрою, здоров’я, веселого і приємного Нового Року та Різдва Христового.

Для дорослих і дітей відділ культури та туризму, Центр дитячої та юнацької творчості, Палац культури та творчості підготували святкову концертну програму з танцями, співами. Муніципальний духовий оркестр тішив публіку новорічними мелодіями. Популярні мультиплікаційні герої провели цікаву розважально-ігрову програму для малечі. Чудового настрою додали дітворі незмінні гості новорічних свят - Дід Мороз і Снігуронька.

Наприкінці свята зелена новорічна красуня засяяла на центральній площі міста різнобарвними вогниками. А святковий феєрверк додав позитивних емоцій як маленьким комсомольчанам, так і дорослим гостям.

Новий рік – свято, якого з нетерпінням чекають і діти, і дорослі. Люблять його за казковість, за здійснення мрій, за очікування чогось незвичайного, за веселий настрій і приємні турботи. Лейт-мотив таких свят –  принести радість дітворі, не залишити поза увагою жодну дитину пільгової категорії, про що неодноразово наголошував Президент України Віктор Янукович. І організаторам це справді вдалося – на площі панував справжній передсвятковий настрій.