С.А.СУПРУН: «ПРОФЕСІЯ ВАРТОВОГО ЗАКОНУ – ПОЧЕСНА І ВОДНОЧАС НЕЛЕГКА»

23.12.2013, 14:34

З нагоди 22-ої річниці Дня міліції України міський голова С.А.Супрун відвідав Комсомольський міський відділ внутрішніх справ щоб привітати міську міліцію із професійним святом.

 

Очільник міста зазначив, що на міліцію покладено відповідальну й благородну місію — захищати життя і здоров’я людей, їх права та свободи, інтереси держави й суспільства. Сергій Андрійович подякував міліціонерам Комсомольська за сумлінне ставлення до службових обов’язків, поділився планами на майбутнє у сфері правопорядку, висловив бажання щоб кожен працівник правоохоронних органів ніс звання міліціонера із гордістю, зичив професійного вдосконалення, мужності, витримки, взаємопорозуміння, спокою та злагоди, щастя, добра, любові та сімейного благополуччя!

 

На урочистому зібранні з вітальним словом виступив начальник Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області І.Г.Туль. Ігор Григорович зазначив: «У світлі останніх подій в країні зросла соціальна напруга по відношенню до працівників правоохоронних органів, але я впевнений, що міліція - це той державний орган, що стоїть на захисті народу. Працівники Комсомольської міліції з честю виконують свій обов’язок та заслуговують на повагу і пошану». Начальник Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області висловив вдячність підлеглим за сумлінну працю, подякував пенсіонерам і ветеранам міліцейської служби за виховання достойної зміни, побажав усім колегам міцного здоров’я, благополуччя, професійних успіхів.

 

До святкових вітань приєдналися голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, прокурор міста Комсомольська старший радник юстиції О.І.Твердохліб, голова Комсомольського міського суду Полтавської області В.В.Крикливий, дякували працівникам правоохоронних органів за плідну співпрацю, бажали успіхів у нелегкій, але благородній справі, щастя в особистому житті.

 

У ході урочистостей озвучено накази про присвоєння чергових звань працівникам міліції, вручено нагороди, Почесні грамоти та Подяки міського голови.