АПАРАТНА НАРАДА У МІСЬКОГО ГОЛОВИ

24.12.2013, 13:00

Чергова апаратна нарада в міського голови С.А.Супруна відбулася 23 грудня 2013 року у великій залі виконкому Комсомольської міської ради.

 

Міський голова повідомив присутнім, що державний бюджет на 2014 рік поки що не прийнято, тому в січні необхідно планувати видатки згідно з тимчасовим розписом, місячні бюджетні асигнування місцевого бюджету сумарно не повинні перевищувати 1/12 обсягу бюджетних призначень, встановлених рішенням про місцевий бюджет на попередній бюджетний період.

 

Сергій Андрійович цікавився станом готовності служб, від яких залежить стала робота систем життєзабезпечення населення, зокрема підприємств теплоенергетики, водопостачання та водовідведення, газопостачання, електроенергетики, КЖЕПів, правоохоронних служб, аварійно-рятувальної служби, служби з надзвичайних ситуацій, до виконання заходів, спрямованих на недопущення виникнення надзвичайних подій або ситуацій у місті під час новорічних свят. У ході наради зосереджено увагу начальника управління житлово-комунального господарства П.Б.Василюка на забезпеченні безперебійної роботи підприємств житлово-комунальної сфери міста у святковий період.

 

Про готовність аварійно-рятувальної служби міста до дій за призначенням доповідав головний лікар Комсомольського центру первинної медико-санітраної допомоги О.М.Третьяков. Сергій Андрійович доручив ЗМІ посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед комсомольчан, спрямовану на запобігання загибелі людей на водних об’єктах Комсомольської міської ради взимку, відповідним службам - розробити заходи з попередження виникнення нещасних випадків на льоду, графік чергування працівників рятувальної служби в місцях підвищеної небезпеки, затвердити маршрути, призначити відповідальних осіб. Міський голова також висунув ідею про доцільність встановлення наступної зими спеціальних постів спостереження рятувальної служби в місцях посиленої небезпеки на водних об’єктах.

 

З настанням морозів  з метою уникнення обмороження в Комсомольську розгорнуто роботу пункту обігріву для бездомних осіб. Такий пункт працює у місті в безперебійному режимі. С.А.Супрун доручив перевірити стан здоров’я осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах та без постійного місця проживання, підготувати інформацію та подати пропозиції до 25.12.2013.

 

Начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак звернувся до міського голови з проханням сприяти позитивному вирішенню питання здійснення платежів за ліки для онкологічних хворих комсомольчан. Сергій Андрійович узяв під особистий контроль рівень розрахунків та стан погашення заборгованості за даною статтею.